Zapraszamy wszystkich do udziału w pierwszym na naszym terenie Maratonie Piłkarskim. Zmierzymy się w sześciogodzinnym pojedynku „Czerwionka- Leszczyny vs Reszta Świata”. Zagrać może każdy od 16-go roku życia! A to wszystko dla młodych sportowców w ramach Kampanii Kilometry Dobra!

km dobra plakat-mega_mecz

O co w tym chodzi? Jest to wielki pojedynek w którym może wziąć każdy. Mecz obędzie się 24.04.2016 roku na obiekcie Orlik w Czerwionce. Punktualnie o godzinie 9:00 rozpocznie się mecz w którym może zagrać aż 144 zawodników. Pamiętacie postać Tsubasy z kreskówki? Jak bez końca biegł przez boisko a mecz nie miał końca? U nas będzie podobnie.Gramy nieprzerwanie przez sześć godzin, a każdy z zawodników może wejść na boisko dwa razy po 15min. W przypadku mniejszej ilości zawodników będzie można zagrać więcej minut. Impreza odbywa się w ramach kampanii Kilometry Dobra, która wspiera podopiecznych „Młodej Luxtorpedy” oraz Klubu Olimpiad Specjalnych „Dziewiątka” z Leszczyn. Więcej o akcji przeczytacie TUTAJ.

Co należy zrobić by wziąć udział w pojedynku? Wystarczy zapisać się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Następnie ogłosimy wstępny harmonogram tak by każdy wiedział, na którą godzinę ma przybyć. Szczegóły śledźcie na naszym Facebookowym wydarzeniu.

 

Regulamin imprezy można pobrać TUTAJ.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close