Razem ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „JESTEM” Grupa Biegowa Luxtorpeda bierze udział w kampanii, która pomoże zebrać środki na dalsze funkcjonowanie i rozwój sekcji lekkoatletycznej MŁODA LUXTORPEDA.

km dobra plakat-final2-lq

 

Jak wiadomo GB Luxtorpeda od początku ubiegłego roku prowadzi Młodzieżową Sekcję Lekkoatletyczną MŁODĄ LUXTORPDĘ.
Sekcja szkoli podopiecznych w wieku od 6 do 14 lat. Głównie w formie gier i zabaw w celu zainteresowania najmłodszych sportem i lekkoatletyką. Zajęcia te finansujemy częściowo sami, a częściowo korzystając ze wsparcia gminy. Ze względu na ograniczone finansowanie z zewnątrz, a chcąc uruchomić drugą grupę wiekowa, dosprzętowić itp. postanowiliśmy zaangażować się w projekt „ Kilometry Dobra”.

LOGO-KOLOR-A-1200PX-KILOMETRYDOBRA-300x300
O co w tym chodzi? Tak pokrótce… Głównym celem kampanii jest zbiórka pieniędzy na cele, które określają organizacje uczestniczące w akcji czyli również GB Luxtorpeda.
Jak to działa? Zbieramy systematycznie pieniążki – złotówki, dwuzłotówki, pięciozłotówki. Warunek jest jeden…codziennie… i tak powoli małymi krokami osiągamy duży cel. Potem te wszystkie monety kleimy na taśmie w KILOOOMEEEETRYYYY pieniążków i … pobijamy rekord Guinessa.

z16074346Q,Akcja--Kilometry-dobra-
Wszystkie organizacje zbierają do jednej skarbonki jednak finalnie każda z nich otrzymuje swoją część, która jest jej potrzebna na sfinansowanie określonego celu. W naszym, czyli Luxtorpedowym przypadku celem jest wsparcie sportu dzieci i młodzieży pełnosprawnej i niepełnosprawnej poprzez:
– funkcjonowanie i rozwój Młodzieżowej Sekcji Lekkoatletycznej „Młoda Luxtorpeda”
– rozwój sekcji Olimpiad Specjalnych działających przy Zespole Szkół Specjalnych w Leszczynach oraz dofinansowanie zajęć z dogoterapii/ hipoterapii.

krakow.jak-zmniejszyc-fotke_pl-600x398

W akcję weszliśmy razem ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodziezy Niepełnosprawnej „JESTEM”. które zbiera swoją część przeznacza m.in na sport niepełnospranych. Stąd też nasze połączenie sił i wspólnego celu. Cieszymy się, że taka akcja powoduje również integrację i współprace organizacji.

1899263_541826462599206_1933913882_o

Tak więc liczymy na Waszą przychylność i być może szczodre serducho. Zachęcamy do zaglądnięcie na profil FB „Kilometrów Dobra” – już tam jesteśmy : https://www.facebook.com/kilometrydobra/?fref=ts

a także na stronę www pod adresem:….http://kilometrydobra.pl/

Każda forma wsparcia się przyda.

Nawet to zwyczajne bycie z nami i popieranie naszej akcji.

Młoda Luxtorpeda LOGO

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close