Zgodnie z zapowiedzia poniżej przedstawiamy wam szczegóły i regulamin urodzinowej zabawy „Rywalizacja na 5!” z Luxtorpedą!

O co chodzi i po co to wszystko?

W tym roku Luxtorpeda obchodzi swoje piąte urodziny. Długo zastanawialiśmy się jak możemy uczcić ten czas, który wspólnie przeżyliśmy. Odpowiedzią okazała się wspólna zabawa na luzie. Chcieliśmy również promować regularne zażywanie aktywności fizycznej. W związku z powyższym stworzyliśmy rywalziację na Endomondo, w której będziemy ścigać się nie jak to zwykle bywa w ilości kilometrów a ilości minut spędzonych na aktywności ficzynej. Pozwoli nam to zachęcić również do takich aktywności jak rower, rolki itp.

W trakcie trzymiesięcznej (01.05-27.07) otrzymywać będziecie od nas zadania specjalne. Dzięki nim będziecie mogli zdobyć dodatkowe minuty, które dodamy do rankingu Endomondo. Zachęcamy Was do pilnego śledzenia naszej strony, profili społecznościowych, a także reagowania na e-mail i sms.

Drużynowy Puchar Śląska

Niektórzy z Was pamiętają Drużynowy Puchar Śląska, który w 2013 roku próbowaliśmy zorganizować. Dla tych, którym podobał się pomysł mamy dobrą informację. Wracamy z pomysłem. Trochę w innej formie, ale zamysł jest ten sam. Chemy by kluby, grupy biegowe, zarówno te fomralne i nieformalne zintegrowały się i zacieśniły kontakty. Mamy nadzieję, że nowa formuła, o której napiszemy więcej w następnym poście, spodoba Wam się i utrzyma się w naszy kalendarzu.

 

 

Impreza końcowa

Już dziś zapraszamy Was na imprezę końcową 12.08. br. Będzie to wydarzenie, w którym będziecie mogli zdobyć dodatkowe punkty oraz podsumujemy naszą rywalizację przy ognisku i w miłej atmosferze. Wrócimy do podstaw czyli biegania dla zabawy, bez kosmicznych opłat i tego całego organizacyjnego nadęcia.

Nagrody

Przewidzieliśmy również nagrody. Główną nagrodą jest pakiet startowy na „6 Bieg po moczkę i makówki”. Dla zwycięzców przewidzieliśmy ciekawe urodzinowe gadżety. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze zachęcic sponsorów i będziemy mieli dla was niespodzianki.

Jak dołączyć do rywalizacji?

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zrobić trzy kroki:

  1. Przeczytać regulamin
  2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy
  3. Dołączyć do rywalizacji na Endomondo

Cały regulamin znajdziecie TUTAJ!

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close