Poniżej przedstawiamy listę dotychczasowych sponsorów grudniowego biegu. Zapraszamy do korzystania z ich oferty.

 

Głównym sponsorem imprezy jest Bank BGŻ.

 

forum2_125

Hurtownia płyt i akcesoriów do produkcji mebli FORUM II działa od niemal 15 lat. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. W swojej ofercie ma zarówno płyty i blaty meblowe, jak i systemy ich montażu. Więcej o działalności firmy można przeczytać tutaj.

 

skokziemirybSKOK Ziemi Rybnickiej świadczy usługi na obszarze czterech województw (małopolskie, opolskie, śląskie i świętokrzyskie) w 24 punktach kasowych. Siedziba Kasy mieści się w Czerwionce, przy ul. 3 maja. Za jakością świadczonych usług przemawiają liczne nagrody i wyróżnienia.

 

aquarion_logo150[1]

Park wodny Aquarion w Żorach to jeden z najnowszych tego typu obiektów w regionie. W ofercie znajdziecie basen sportowy, baseny rekreacyjne z różnymi atrakcjami, saunę,  siłownię, solarium, a także kriokomorę, w której gościliśmy latem.

 

beSmart edusmartbeSmart Agnieszka Groborz z Czerwionki oferuje zajęcia języka angielskiego i rozwijania kreatywności w przystępnej formie dla osób w każdym wieku. Firma ta będzie również zajmowała się dziećmi w trakcie zawodów.

 

monsun

Sklepy turystyczno-sportowe Monsun z Wodzisławia Śląskiego.
Szeroka oferta sprzętu sportowego i turystycznego dostępna również internetowo.

 

 

 

headerLogo[1]

RehaEsstetica, Czerwionka, ul. Kochanowskiego 30, to centrum urody oferujące pełen wachlarz usług upiększających, relaksujących i regenerujących ciało.

 

szyk

Salon fryzjerski Szyk, mieszczący się w Czerwionce przy ul. 3go maja 31a. Firma już po raz trzeci wspiera organizowane przez nas zawody.

 

drach restauracja

Restauracja Drach” zlokalizowana zaraz obok miejsca zawodów (Stanowice, ul. Szkola  15c). Lokal istnieje od 1999 roku. W ofercie  są trzy sale taneczne na 150 osób, malowniczy ogródek i profesjonalna obsługa i specjały, które zaspokoją nawet najbardziej wykwintne podniebienia.

 

 

capitolrestauracja

Restauracja-zajazd Capitol”, leżąca w Stanowicach przy ul. Zwycięstwa 85. Leży w dogodnej lokalizacji, przy DW925. Poza obszernym parkingiem, lokal oferuje możliwość noclegu i catering.

 

Logo_Pytel

Firma PYTEL mieści się w Stanowicach przy ul. Szkolnej 19. „Świadczymy usługi dla przemysłu: dostarczamy i serwisujemy pompy, prowadzimy naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo ceramiczne, wykonujemy naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, dostarczamy mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów”.

 

Zakład Piekarsko-Cukierniczy Czesława Wałacha z Książenic (ul. Ks. Pojdy 12) ufundował bułki do makówek i pierniki do moczki.

Stacja paliw Spec Oil z Czerwionki, ul. Młyńska.

Pizzeria Fabryka”  robi największą i najsmaczniejszą pizzę w okolicy. Mieści się w Stanowicach przy ul. Zywcięstwa 51.

Sklep z firanami Zofii Kani, mieszczący się w samym centrum Czerwionki, na ul. 3go maja 2.
Najpiękniejsze firany w samym centrum Czerwionki. To tutaj tanio upiększysz swoje mieszkanie.

Punkt apteczny „Passiflora” ze Stanowic, ul. Szkolna 20.
Wiemy, że biegacz ma „końskie” zdrowie ale gdyby ktoś najbliższy potrzebował pomocy, zapraszamy do Stanowic.

Restauracja Rogowa” ze Stanowic, mieszcząca się w niedalekim sąsiedztwie miejsca zawodów, zaprasza na bardzo smaczne obiady w rozsądnych cenach.

Rybka Jacek. Automechanika, wulkanizacja. Fima oferuje usługi wulkanizacyjne i wymiany oleju, a także myjnię samochodową. Punkty przedsiębiorstwa znajdują się w Czerwionce (ul. Dr Rostka) i w Stanowicach, przy ul. Zwycięstwa 63.

F.H.U. „Eltech” – hurt detal elekrtyczny. – Czerwionka ul. Wolności 29 – sklep z częściami elektrycznymi znajduje się w centrum Czerwionki.  Znajdą tutaj wszystko zarówno profesjonaliści jak i osoby szukające szybkiej pomocy w swoim gospodarstwie domowym.

F.H.U. „Wulkanex” z Czerwionki, ul. Rostka 5. Tutaj kupisz cześci do swojego samochodu, wymienisz olej lub naprawisz swoją brykę. Firma posiada również myjnię samochodowa.

Handel detal. art. przemysłowymi, dewocjonalia, pamiątki – Renata Roj. Sklep znajduje się w Czerwionce na ul. Parkowej.

Usługi stolarskie Rozkoszek Karol. Firma działa w Gierałtowicach, przy ul. Mickiewicza 21.

Usługi stolarskie Skubisz Jerzy z Gliwic, ul. Królowej Jadwigi 7.

Usługi stolarskie Czyrt Piotr  mieszczące się w Zabrzu, na ul. J. Ciupki 29.

Salon fryzjerski Bernadette”, znajdujący się w Czerwionce, przy ul. Plebiscytowej 10.

Lista będzie aktualizowana na bieżąco.

 


Jakub Pawliszyn

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close