Za nami weekend pełen sportowych wrażeń i emocji również za sprawą naszych biegaczy.

W „Biegu do Słońca” Jacek Kałusek zajął 97 miejsce z czasem 51:46.

Marcin Oleksiuk wystartował w mistrzostwach Wodzisławia Śląskiego w Nordic Walking. Jednak nie ma jeszcze oficjalnych wyników.

Ela Huzior zamieniła „Pogrom Wichra” na półmaraton na Halę Miziową. Nasza specjalistka od biegów górskich i ekstremalnych z czasem 3:23:19 zajęła 108 miejsce (12 w kategorii Kobiet)

W półmaratonie zaliczanym do cyklu Perły Małopolski udział wzięli nasi liderzy pod względem ilości startów, ilości przebiegniętych kilometrów: Ela Huzior i Andrzej Toman. Ela ukończyła zawody z czasem 2:49:40 zajmując 128 miejsce w open (5 w kategorii wiekowej), natomiast Andrzej z czasem 2:23:23 zajął 77 miejsce w open (piątek w kategorii wiekowej).

Nasi mocarze zaczynają już bić na głowę resztę. Proponuje wewnętrzy no kurs na pseudonimy dla nich. Jeśli chodzi o Andrzeja to z wiadomych przyczyn nie będę nic proponował ale Ela po tym weekendzie zasługuje dla mnie na miano „Stalowej” Eli.