MOSiR poinformował na swojej stronie, że ostatnia pętla będzie skrócona. Nie biegniemy na Hallera tylko prosto ul. Wolności! Według organizatorów trasa będzie nadal miała 10km gdyż start będzie na wysokości hali targowej.

Tak więc nie pomylcie się!

Lista startowa Luxtorpedy:

Dorota Toman’

Katarzyna Pepel

Edyta Menżyk

Katarzyna Stabla

Rafał Żak

Robert Tur

Piotr Korzusznik

Kuba Pawliszyn

Marcin Forajter

Michał Toman (?)

Łukasz Wyszogrodzki (gościnnie  w naszych barwach)

 

 

9 Comments

 1. Dziwnie to zrobili, ale proponuję wstrzymać się z krytyką. Bieg się jeszcze nawet nie rozpoczął 🙂 My trasę znamy, więc się na pewno nie pomylimy.
  Głupio by było gdyby po biegu wszyscy byli zadowoleni, tylko Luxtorpeda narzekała. Jeśli nawet będą jakieś uwagi to lepiej skierować je bezpośrednio do organizatorów, a nie roztrząsać to na różnych forach.
  To jest pierwszy bieg w Czerwionce. Wiadomo, że mogą być jakieś niedociągnięcia. Miejmy nadzieję, że to nie będą pierwsze i ostatnie zawody biegowe tutaj. Za rok organizatorzy będą bardziej doświadczeni i będzie jeszcze lepiej!

  • Za rok nie będzie o czym dyskutować.

   • A moim zdaniem trzeba skończyć z głaskaniem bo tam współpraca nie idzie z nimi gładko. A warto czasami wcześniej zareagować a nie potem komentować bo później to już nic nie da. Jak się z nimi pisze to tylko arogancja z ich strony.

    Oni to robią za nasze pieniądze i wypłaty też mają z naszych więc niech się przyłożą.

    Mój szef wymaga żebym robił robotę dobrze a nie partaczył i odwalał pańszczyznę.

    Ja się odzywam przed tym begiem bo bieg jest u nas a mamy w nazwie „Czerwionka”. Oni spartolą robotę, fama pójdzie w świat i potem nawet jak my będziemy robić cokolwiek to myślisz że ktoś będzie pytał kto organizował bieg w Czerwionce? Nie. Powiedzą „Nie warto tam jechać w 2012 był tam taki bieg…”.

    Skończmy wreszcie z tego miasta robić skansen. Niech tutaj też wejdzie 21 wiek jak w innych miejscowościach a nie robią to bo muszą. Wszystko na pół gwizdka

    Zresztą do wielu rzeczy można było się przyczepić ale czy my to robimy? Skoro są tacy doświadczeni to można ich krytykować. Konsultacji z osobami którzy jeżdżą po biegu nie było bo po co? Oni wszystko wiedzą bo są „menedżerami sportu”.

    A jeśli się mylimy to ja potrafię powiedzieć „przepraszam”.

 2. Tak to moim zdanie kpiny,ktoś chyba nie myśliał jak zmieniał trasę,przecież ona była na maratonach oficjalnie podana Śmiechu warte.

 3. Tak to jest jak za organizację takich imprez biorą się ludzie nie czujący sportu. Ktoś może powiedzieć + jak to Sławomir P. nie czuje sportu? Przecież grał w piłkę nożną na poziomie ekstraklasy. Tak tylko, że dla niego to nie był sport, tylko zawód.

 4. Łatwo o oszustwa, łatwo o pomyłki. Część pobiegnie 10km część mniej bo moim zdaniem to nie będzie 10km tylko 300 metrów mniej. Oby ogarnęli ten chaos.

  Ogólnie dobry trening ale o porównania czasów to możemy zapomnieć.

  Przy takich biegach wychodzi sens atestów…

 5. Nie lepiej było skrócić pierwsze okrążenie?
  Teraz będzie tak, że dublowani zawodnicy będą biegli swoje drugie okrążenie i będą skręcać w prawo, a dublujący swoje trzecie i pobiegną prosto. Łatwo o pomyłkę.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close