Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęcia lekkoatletycznych w ramach projektu „Poznajemy Królową Sportu”, który realizuje Luxtorpeda Czerwionka.

W ramach projektu dwa razy w tygodniu odbywać się będą zajęcia wprowadzające w świat Królowej Sportu jaką jest lekkoatletyka. Zajęcia odbywać się będą pod okiem instruktora, który przedstawi Wam  podstawy rzutów dyskiem, kulą, skoku w dal a także wprowadzi w trening biegowy. W treningach pomoże Wam również zakupiony na tę okazję sprzęt lekkoatletyczny tj. piłki lekarskie, dyski, kule, płotki czy też będziecie mogli spróbować startów do biegu z profesjonalnych bloków startowych!

W ramach projektu odbędą się również spotkania ze specjalistami (fizjoterapeutą, dietetykiem, osobą od uzależnień i dopingu sportowego).

Aktywni uczestnicy treningów pojadą na zawdy biegowe i wystąpią w specjalnie przygotowanych koszulkach, które na koniec projektu zostaną już Waszą własnością.

Treningi odbywają się we wtorki i piątki o godz. 18:00 na stadionie MOSiR Czerwionka.

Mamy nadzieję , że każdy z Was zakocha się w tej pięknej dyscyplinie sportu jaką jest lekkoatletyka i odnajdzie swoją ulubioną dyscyplinę sportu.

Aby wziąć udział w zajęciach rodzic lub opiekun powinien zapoznać się z regulaminem  oraz wypełnić zgodę i dostarczyć ją organizatorowi.

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiadamy mailowo: luxtorpeda@gbluxtorpeda.org oraz telefonicznie  532 915 395.

Projekt jest dofinansowany  ze środków Programu „Działaj Lokalnie  VIII”  Polsko-Amerykańskiej  Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce” oraz Ośrodka DziałajLokalnie w Czerwionce-Leszczynach – Funduszu Lokalnego „Ramża”.

plakat net

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close