W związku z trwającymi ważnymi dyskusjami postanowiłem przypomnieć wszystkim a także poinformować nowych członków, że na naszej stronie znajduje się forum oraz kalendarz startów. Zachęcam także do współtworzenia naszej strony internetowej.

FORUM

Oczywiście nie wszyscy lubią, mogą pisać na forum. W związku jednak z zaczynającymi się przygotowaniami do nadchodzących imprez i treningów wiosennych zachęcamy wszystkich do czynnego udziału w dyskusji. Niektórzy biorą w nich udział aktywnie, inni od czasu do czasu.

Forum jest dość proste i nie wymaga szczególnego wysiłku przy obsłudze. Oczywiście by na nim pisać trzeba mieć konto na naszej stronie. Większość z nas już posiada swoje konto. Dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili informacja znajduje się z prawej strony na samej górze nad sponsorami.

 

KALENDARZ

Kalendarz to idea zeszłoroczna. Sprawdził się dla tych, którzy planują starty. Aby dodać wpis trzeba posiadać konto na gmailu. Udostępniamy wam wtedy kalendarz i już możecie dodawać swoje starty. Dla tych, którzy nie mają konta na gmailu wystarczy, że wyślecie na maila Luxtorpedy potrzebne dane (data, godzina, miejsce, dystans a także link do zapisów lub wyników live) biegu a zarząd doda w waszym imieniu start do kalendarza. Jeśli jednak ktoś przed wami wpisał bieg to wystarczy edytować wpis i dopisać siebie do biegu.

Kalendarz to przydatna sprawa dla często startujących  Można wtedy łatwo zaplanować wspólny transport a jako kibice możemy śledzić bieg naszych koleżanek i kolegów w domu.

 

STRONA INTERNETOWA

Zarząd pragnie także zachęcić to udziału w tworzeniu naszej strony. Jeśli ktoś czuje się na siłach i chciałby dodawać wpisy, czuwać nad naszym profilem FB zapraszamy do kontaktu ze mną bądź Wojtkiem.

Zachęcam także każdego do okazyjnego podzielenia się wrażeniami z biegu. Przesyłajcie wasze relacje o startach. Nie ma lepszej formy zachęcenia innych niż osobista relacja „z placu boju”.

Sprawmy by nasza strona żyła a zarząd miał więcej czasu na sprawy organizacyjne i papierkowej 😉

Michał

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close