Od początku maja ruszyło w Czerwionce- Leszczynach Centrum Organizacji Pozarządowych. Luxtorpeda zaprasza na wszystkich sympatyków, biegaczy oraz mieszkańców na otwarte spotkania.

Centrum Organizacji Pozarządowych to oddane do użytku piętro budynku przy ulicy Kościuszki. Piętro zostało oddane do użytku wszystkim organizacjom pozarządowym z terenu gminy do prowadzenia swojej działalności. Jest to niewątpliwe wsparcie dla całego sektora gdyż oprócz bazy lokalowej, technicznej prowadzone będzie także wsparcie doradcze, szkoleniowe.

Zarząd GB Luxtorpeda zaprasza wszystkich członków stowarzyszenia chętnych biegaczy, sympatyków na spotkania w maju, w każdy piątek  godz. 18:00-19:00. Na spotkaniach omawiana będzie bieżąca działalność Luxtorpedy a chętni, którzy chcieliby dowiedzieć się jak zostać członkiem stowarzyszenia będą mieli okazję dowiedzieć się jak to zrobić.

Dla tych, którzy chcą wspólnie pobiegać zapraszamy na wspólny treningi po każdym spotkaniu około godziny 19:00-19:30. Mamy nadzieję, że nowa forma wspólnych treningów zyska nowych zwolenników zarówno wśród biegaczy z Luxtorpedy jak i pozostałych miłośników biegania.

Zapraszamy!

mihone

 

 

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close