Drugi rok z rzędu udało nam się otrzymać dotację z programu „Działaj Lokalnie”!. W ubiegłym roku realizowaliśmy zajęcia z lekkoatletyki dzięki czemu powstała „Młoda Luxtorpeda”. W tym roku zapraszamy wszystkich do nauki jazdy na rolkach.

Zajęcia odbywać się będą od 02.08.15 przez siedem kolejnych niedziel. Poprzez projekt „Razem na rolki” chcemy także pokazać powstały skate park w Czerwionce gdzie odbywać się będą zajęcia. W razie niepogodny zajęcia odbywać się będą pod halą targową. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Nasze działania staramy się kierować dla całych rodzin podobnie jak czynimy to przy okazji pikniku rodzinnego w Palowicach i tym razem zajęcia odbywać się będą dla rodziców z dziećmi. Specjalnie w tym celu zajęcia odbywać się będą w trzech grupach: początkująca dla dzieci, początkująca dla dorosłych. Trzecia grupa skierowania jest do osób chcących doskonalić swoją jazdę lub też nauczyć się trików na urządzeniach dostępnych na skate parku. Podczas zajęć rodziców dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Zajęcia dobywać się będą pod okiem profesjonalnego instruktora.

rollki_luxtorpeda_plakat v02

Wstępne zapisy przyjmowane będą mailowo pod adresem: luxtorpeda@gbluxtorpeda.org. W mailu prosimy podać imię i nazwisko (swoje, dziecka), nr telefonu, e-mail oraz informację którą grupą są Państwo zainteresowani. Zgłaszać można się także osobiście w każdy piątek o 18:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce. Limit na każdą grupę wynosi 15 osób. Warunki przyjęcia podane są w regulaminie dostępnym TUTAJ. Ostateczne zgłoszenia przyjmowane będą na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 29.07.2015 o godz. 18:30 w COP przy ul. 3-go Maja 19.

Projekt „Razem na rolki!” dofinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie- Fundusz Lokalny „Ramża”.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close