Wraz ze Stowarzyszeniem Odnowy i Rozwoju Wsi Stanowice przygotowaliśmy dla mieszkańców i wszystkich chętnych kibiców niespodziankę. Konkurs na najciekawszą grupę kibicującą na trasie „3 biegu po moczkę i makówki”.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Stanowic oraz gminy Czerwionka- Leszczyny do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą grupę organizującą doping na biegu 20 grudnia 2014 roku. Wystarczy zebrać grupkę przyjaciół by wspólnie bawić się i zagrzewać do biegu w Stanowicach. Konkurs jest kierowany głównie do mieszkańców by ich zaktywizować lecz jest otwarty również dla przyjezdnych. Warto więc zachęcić tym razem rodzinę, przyjaciół, sąsiadów do przyjazdu do Stanowic

moczka_konkurs24

Dla najciekawszej, najgłośniejszej i najbardziej twórczej grupy Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Wsi Stanowice ufundowało nagrodę. Zwycięska grupa będzie mogła spędzić wspólnie czas w Pizzeri Fabryka w Stanowicach do której otrzyma voucher o wysokości 250zł.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy w dniu biegu zgłosić się w biurze zawodów w szkole podstawowej w Stanowicach w godzinach 10:00- 11:15.

Szczegóły znajdują się w regulaminie który można pobrać tutaj.

Więcej o SOiR Stanowice możecie dowiedzieć się ze strony: http://www.soir-stanowice.pl/

Mihone

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close