W niedzielę 27 maja punktualnie (miejmy nadzieję) o godzinie 11.00 w Bielsku-Białej spod bramy głównej Fiat Auto Poland nastąpi start do jubileuszowego 20 Biegu Fiata.  Bieg odbędzie się na dystansie 10km i w jego ramach obok min. I Mistrzostw Polski Kobiet odbędzie się pasjonujący pojedynek rodzinny czyli Korzuszniki (Piotr, Wojciech) kontra Tomany (Andrzej, Michał).  Zasada rywalizacji jest prosta – wygrywa ta drużyna, której łączny czas netto okaże się krótszy. Nagrodą główną jest tygodniowy pobyt (wraz z biletami na wybrane przez siebie wydarzenia z udziałem Polaków) na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Fundatorami nagrody są pozostali członkowie Grupy Biegowej Luxtorpeda Czerwionka.

Rywalizację tę będzie można śledzić na stronie http://www.online.datasport.pl/results601/.  A oto numery startowe głównych aktorów biegu:

KORZUSZNIK Piotr – 259

KORZUSZNIK Wojciech – 260

TOMAN Andrzej – 550

TOMAN Michał – 551

Dla pozostałych członków Luxtorpedy proponujemy zabawę polegającą na wytypowaniu łącznego czasu netto uzyskanego przez czterech startujących w Bielsku naszych zawodników. Nagroda – możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze zwycięską drużyną wraz z autografami.

Uwaga!

Nagroda dla typujących zostanie wręczona dopiero po otrzymaniu przez zwycięską drużynę obiecanej nagrody czyli po jej powrocie z Londynu.

11 Comments

 1. A można na jeszcze dłużej niż miesiąc? I tak sądze że dotychczasowa terapia nic nie daje…

 2. Proszę ale macie motywacje LONDYN i to bez żon,również żałuję że mnie nie będzie ale kciuki trzymać będę oczywiście za wszystkich startujących.Mężu pobij życiówkę ,synu nie doznaj większego urazu bo wypadniesz z treningów na dłużej.
  Piotrek i Wojtek również pobijcie życiówki.
  POWODZENIA

 3. No, po takim wstępie motywacja rośnie jeszcze bardziej 😉
  Grunt, żeby Michała nic nie bolało to będzie ciekawie 🙂

  Pogoda zapowiada się rozsądna ale w tym wypadku odpada nam wymówka „bo upał” 😛

 4. Ja się nie tłumacze tylko przykrywkę formy robię 😛

 5. Niezła zapowiedź. Szkoda ze pewnie pobiegnę z kontuzją (to tak na wypadek naszej porażki się tłumaczę) 😛

 6. Jeżeli chodzi o to jak dojechać do Łazisk, to przy okazji wytłumaczę co i jak:-) Ja będę tam od rana bo będę tam jako pomoc przy organizacji biegu, więc nie pobiegnę, chyba, że wolontariuszy będzie wystarczająco dużo, to wtedy wystartuję.
  A tak przy okazji kto nie chce biegać a chce pomóc w dniu biegu to można się zgłaszać. Dla wolontariuszy są przewidziane upominki:)

 7. Kusząca propozycja tylko ja wogóle nie znam Łazisk 🙂

 8. Życzę powodzenia i pobicia rekordów:)
  Z innej beczki…W Łaziskach 2-go czerwca jest bieg na 5 km. Może ktoś chce wziąć w nim udział? Zainteresowanym podaję linka:
  http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=22793&bieganie

 9. Szkoda, że nie mogę być z Wami ale rywalizację będę śledzić w necie. Powodzenia na trasie i życzę uzyskania rekordów życiowych, a co do nagrody to chętnie byśmy ufundowali ale niestety wszystkie bilety wysprzedane 🙂

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close