Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współprace z serwisem TreningBiegacza.pl. Na stronie serwisu znajdziecie ciekawe porady, wskazówki, plany treningowe, recenzje sprzętu. Ogółem wszystko co miłośnikom biegania może się przydać.

W ramach współpracy serwis ten będzie publikował serię artykułów na temat przebiegu rejestracji naszego stowarzyszenia, akcji jakie przeprowadzamy, zdjęcia itp. Na stronie pojawiać się będzie nasz baner oraz odnośnik do strony. Seria tych artykułów ma pomóc w przyszłości takim stowarzyszeniom jak nasze rozpocząć swoją działalność.  Będziemy także promowani za pomocą fanpage’a na Facebook’u.

W ramach współpracy serwis zaoferował zniżki na produkty (pojedynczo jak i hurtowe ceny przy dużych ilościach), programy treningowe (30% zniżki) na stronie www.bieganie.biz oraz korzystną ofertę na koszulki co przyda nam się w niedalekiej przyszłości.

Jeśli ktoś z członków będzie w przyszłości chętny na zakup produktów ze strony naszego partnera prosimy o kontakt z zarządem w celu ustalenia wysokości rabatu.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close