Już w sobotę 22.12.2012 start do I Biegu po moczkę i makówki. Poniżej najważniejsze informacje o biegu. Mamy nadzieję, że niezdecydowanych przekonamy 🙂

 

Dojazd, trasa, parking

Trasa liczyć będzie około 10km (4 pętle po 2,5km)

Trasa prowadzi odcinkiem drogi nieutwardzonej gdzie mogą występować ubytki w nawierzchni a także oblodzenia. Prosimy zachować ostrożność! Trasa wymagająca nie tylko pod względem dystansu 😉

Poniżej zamieszczona mapka przedstawiająca dojazd:

 

dojazd od strony Czerwionki z północy droga (924 do ronda ze znaczkiem Czerwionki leszczyn i dalej w prawo), od Orzesza i autostrady ze wschodu (droga 925 również do tego ronda a na nim prosto)
z południa Żory (924 do ronda i w lewo), a z zachodu droga prowadząca z Rybnika (925)

WAŻNE!

Prosimy nie parkować samochodów przy szkole podstawowej oraz restauracji Drach czyli w okolicach startu/mety!

Parking znajduje się 50m od szkoły przy restauracji Rogowa. Oznaczenia będą widoczne z głównej drogi.

 

Biuro zawodów

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 10:00. Weryfikacja będzie trwać do  godziny 11:45.

Zgłoszenia internetowe przyjmowane będą do 20 grudnia do godz. 22:00. 

Darowizny przyjmowane będą tylko w dniu zawodów!

Zawodnik otrzyma na starcie numer który uprawniać będzie go do posiłku po zawodach.

 

Nagrody, niespodzianki i atrakcje.

Wraz z naszymi sponsorami przygotowaliśmy niespodzianki dla uczestników biegu.

Dla pierwszych 50-ciu biegaczy, którzy potwierdzą swój udział w biegu zniżki na pizzę, a dla 25-ciu biegaczek bon upominkowy od Orfilame.

Przed biegiem będzie można zaczerpnąć informacji od profesjonalnego dietetyka a o 11:45 rozpoczniemy wspólną rozgrzewką w stylu fitness! Panowie nie dajcie plamy 😉

Po biegu dla wszystkich uczestników medale niespodzianki, a każdy z biegaczy będzie miał szansę na świąteczny prezent od sponsorów.

Ponieważ dla nas liczy się udział a nie tylko zwycięstwo… to medale i niespodzianki otrzymają także zawodnicy, którzy przebiegną conajmniej jedno okrążenie!

Oczywiście o najlepszych nie zapominamy. Dla najlepszej kobiety i najlepszego mężczyzny pamiątkowe puchary a dla pierwszej trójki wśród obu płci dyplomy!

Każdy biegacz może liczyć na ciepłe napoje po biegu!

Dania dnia… moczka i makówki

Po biegu zapraszamy na poczęstunek w postaci znakomitych śląskich potraw czyli moczki i makówek. Oczywiście przygotowanych przez biegaczki.

Dostępne będą również opłatki dla tych, którzy mają ochotę przełamać się nim ze swoimi biegowymi znajomymi, których może widują tylko podczas biegu.

 

ZAPRASZAMY!

1 Comment

  1. Główne atrakcje biegu czyli moczka i makówki czas zacząć robić. Myślę, że będą Wam smakować. Pozdrawiam wszystkich uczestników 🙂

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close