Z dniem 01.07.2016 nastąpiła zmiana zarządu stowarzyszenia. Po decyzji Walnego, które odbyło się kilka miesięcy wcześniej zarząd uległ małej zmianie.

Trzon pozostał ten sam a więc prezesem nadal pozostaje Michał Toman, a skarbnikiem Marcin Menżyk. W zarządzie nadal pozostał Wojciech Korzusznik. Do zespołu, który nadawać ma kierunek rozwoju Luxtorpedy dołączyły kobiety: Urszula Menżyk i Monika Radkowska- Repko. Czego możemy się spodziewać? Trzon zarządu zapewnia ciągłość więc z pewnością poziom pozostanie. Dwie nowe Panie to wniosą kobiecy głos do zarządu a ponieważ są to kobiety przedsiębiorcze więc pewnie rozwiniemy się w nowych kierunkach.

Przedstawiamy zatem nasz zarząd:

Michał Toman (Prezes)

jaPomysłodawca i założyciel Luxtorpedy. Pomysłodawca i realizator wielu projektów. Nie boi się wyzwań i ciągle stawia na rozwój naszej grupy. Niestety jak sam mówi, przez bycie prezesem nie ma czasu na „wielkie” bieganie a teraz biegać będzie zupełnie w innym stylu…

 

 

 

 

Monika Radkowska- Repko (Wiceprezes)

monikaZmieniła na tym stanowisku Wojtka Korzusznika. Osoba, na która Luxtorpeda może zawsze liczyć. Jest szczera i zdecydowana. Biegowo walczy o koronę maratonów czego jej życzymy z całego serca. Prowadzi własną działalność a prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Fanka Depeche Mode.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Menżyk (Skarbnik)

marcin

Marcin to urodzony ekonomista i dlatego właśnie Luxtorpeda jest stabilna finansowo 😉 Już drugą kadencję będzie trzymał nasze finanse w ryzach. No i oczywiście będzie mierzył wasze czasy na naszych biegach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urszula Menżyk (członek zarządu)

usia

W Luxtorpedzie od samego początku. Biegała już maratony a ostatnio pokochała bieganie po górach. Zawsze jedna z aktywniejszych członków stowarzyszenia. Działalność tzw. społeczna nie rozpoczęła  się u niej wraz z Luxtorpedą. Podobnie jak Monika prowadzi własną firmę. Prywatnie spełniona już mama (m.in naszego skarbnika 😉 ) i szczęśliwa żona.

 

 

 

 

Wojciech Korzusznik (członek zarządu)

wojtekWojtek to jeden z najlepszych naszych biegaczy. W poprzedniej kadencji pełnił funkcję wiceprezesa. Bieganie to jego druga miłość (po żonie oczywiście). Uwielbia muzykę i dobre piwo. Zawodowo grafik komputerowy. Autor większości naszych plakatów i grafik. To on wymyślił nasze nazwę, logo i pierwszą wersję koszulki.

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec czas podziękowań.

Zarząd jak i stowarzyszenie opuścił Jacek Kałusek. Przez ostatni rok był członkiem zarządu. Uzupełnił go po tym gdy trzyosobowy zarząd miał już nadmiar pracy przy rozwijającej się ciągle Luxtorpedzie. Jacek oprócz swojej pracy w zarządzie wniósł do naszej grupy rajdy na orientację. Początkowo zabierając poszczególnych członków m.in na Tropiciela a później organizując „Na Przijmo bez…”. Dziękujemy za włożony wkład i Jacku pamiętaj: do tego pociągu można wsiąść w każdym momencie 😉

jacek

 

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close