W ten weekend większość Luxtorpedowiczów zaplanowało zawody. Łącznie 17 osób wystartuje w ten weekend na różnych dystansach. Od pięciu kilometrów, poprzez maraton aż po ultramaraton!

Lokalnie- „dyszka” w Knurowie.

 

Najwięcej z nas wystartuje po sąsiedzku na 10km w Knurowie. Oto obsada na XXI międzynarodowy bieg uliczny:

Łukasz Cichocki, Patrycja Grabarczyk, Ewa Kapszewicz, Joanna Kapszewicz, Piotr Korzusznik, Marcin Menżyk, Urszula Menżyk, Katarzyna Pepel, Krzysztof Piliszek, Hanna Skowrońska, Mariusz Skowroński, Katarzyna Stabla

Tutaj wspomnienie XX Biegu

 

Beskidy Ultra Trail

Specjalistka w biegach ultra oraz górskich znakomita Ela Huzior znów z uśmiechem na ustach przebiegnie dystans 85km! A nam pozostanie tylko rzec „Jak ona to robi?” i kliknąć „Lubie to!” pod jej fotkami. Gdy piszę tą zapowiedź Ela już walczy z dystansem. Warto dodać, że różnica przewyższeń wynosi +4500 metrów. Pewnie też pogoda nie będzie atutem przy tego typu biegu. Tutaj znajdziecie link do trasy.

fot3

Bawimy się w stolicy! Koronacja już w niedzielę?

W stolicy prawdopodobnie padnie rekord frekwencji na maratonie w Polsce. Wystartują w nim Wojtek Korzusznik, Michał Toman oraz Andrzej Toman. Ten ostatni jeśli ukończy bieg zdobędzie koronę maratonów polskich i uwieńczy dwa lata ciężkiej pracy. Wojtek i Michał pobiegną po życiówki. Ciężko będzie miał Wojtek gdyż jego życiówka wynosi 3:25:47 a jak sam mówi przygotowania pozostawiały mu wiele do życzenia. Ja natomiast mam do rozprawienia się z granicą 4h ale cel jest o wiele ambitniejszy. Dobry czas mógłby być w Dębnie ale przegrałem z głową. Oby w niedzielę było inaczej.

 

z12580731Q,Meta-maratonu-na-Stadionie-Narodowym

 

 

W Warszawie na pięć kilometrów wystartuje również w biegu towarzyszącym Dorota Toman.

 

Trzymamy za wszystkich kciuki.

Mihone

 

2 Comments

  1. Biegłaś w Łaziskach w tym roku 🙂

  2. Właśnie od 2010r chyba nie biegłam 5 km to. Jest to wyzwanie nie tylko dla mojego ciała ale i psychiki.Dziś dalej jest kiepsko,ale bedzie dobrze.
    Wszystkim życzę życiówek,a Eli dobiegnięcia do mety.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close