W ten weekend biega praktycznie cała Luxtorpeda.

Aż 17-stu zawodników z naszej grupy pojawi się na starcie II Ulicznego Nocnego Biegu w Czerwionce. Oprócz wyjadaczy wystąpią debiutanci na tym dystansie: Małgorzata Toman i nasz nowy kolega Tomek Typek. Podczas biegu nie zapominamy o wsparciu właśnie debiutantów.

 

W Krynicy podczas „Festiwalu biegów” wystartuje Dorota Toman. Od 4:00 rano Ela Huzior i Andrzej Toman rywalizują w ultramaratonie „Bieg 7 dolin”. Ela na dystansie 66 km, a Andrzej na niewyobrażalnym dystansie 100 km.

4 Comments

  1. A w Krynicy startowała również Urszula ,Andrzej zakończył na 77km i został z tym dystansem i czasem 11:46:36 odnotowany na liście sklasyfikowanych.

  2. To ja dziękuję Wam za ciepłe przyjęcie mnie w Waszych szeregach… Aż jest motywacja do dalszej pracy, treningów oraz stawiania się na startach biegów na których startujecie. Jeszcze raz dzięki- Tomek

  3. I tak wszystkim startującym w Czerwionce gratuluję,debiutanntom najbardziej.Andrzejowi juz pogratulowałam ale tu robię to oficjalnie jeszcze raz.Wszystkim mówię wieklkie dzięki

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close