Ostatni z cyklu DPŚ odbędzie się 3 listopada 2013 r w Krostoszowicach podczas II Półmaratonu Baszta.

Dystans zaliczany do DPŚ to półmaraton, można przebiec mniej. Dzieci pod opieką dopuszczone będą na jedno okrążenie.

Zawodnicy którzy chcieliby wystartować w półmaratonie – opłata 33 zł ( posiłek, medal, quiz z nagrodami )natomiast zawodnicy którzy uczestniczą tylko w DPŚ opłata 10 zł ( posiłek ).

Przypominamy, że w klasyfikacji drużynowej prowadzimy przed HR max Żory jedynie o 103 punkty!

Ważne jest byśmy pojechali tam w licznej ekipie gdyż nasi najszybsi biegacze będą tydzień po maratonie więc ciężko będzie nawiązać im walkę z czołówką!

Nikogo nie może zabraknąć!

Mihone

6 Comments

 1. Teraz już wiem przynajmniej że to decyzja ,,większości”bo wcześniej myślałam że Forma narzuciła sama termin, wobec tego jeśli tylko możecie skrzyknijcie wszystkich ja postaram się żeby za mnie pojechał Mateusz (no musi wyrazić zgodę).Jak to jest większości siła niechaj tak będzie.

 2. Niestety taka była wola większości grup. Tzn oprócz nas tylko Gliwice chciały 10 list.

  Energetyk dalej popiera organizację pod inną imprezą co Grzesiek Wnuk napisał nam w mailu więc Rybnik nie ma z tym kłopotu.

  Ciężko nam wybijać cokolwiek z głowy Formie z racji tego, że byli tylko na Rybnickim DPŚ. Termin jest tak późny już, że lepiej aby się to odbyło w takiej formie niż wcale bo wszystko na to wskazywało.

  Co do opłaty. Irek napisał że z tego ufundują pucharki do klasyfikacji indywidualnej i podobno ma być losowanie jakichś bidonów z Asicsa.

  Co do bojkotu. Napewno się nie przyłączę do tego. To była nasza inicjatywa więc nie będziemy siebie torpedowali. A to że niektóre „elementy” nie zgrały. Poprawimy za rok. Nie wszystko wypada mi pisać na ogólnym więc zapraszam do kontaktu osobiście bądź mailowo albo FB kto ma jeszcze pytania.

  Już jest przygotowywany regulamin następnej edycji. Jeśli klub go nie zaakceptuje w przyszłym roku to niestety nie wejdzie do DPŚ. Nie będzie już dyskusji o regulaminie i zasadach po 4 edycjach z 5. Póki co macie chyba najmłodszy zarząd w Polsce co wiąże się z tym że traktują nas na zasadzie „co wy tam wiecie. my mamy klub XX lat”

  • „Co wy tam wiecie, my mamy klub XX lat” – całkiem luźna uwaga do tego fragmentu i to wcale nie związana z bieganiem:
   „ODRA Wodzisław też ileś tam lat istniała” – czy to znaczy, że jest najlepsza? (spójrz na tabelę – tylko nie wiem której ligi)

 3. Tak sobie myślę może jednak nie pojedziemy Oni też nie byli na ani jednym no oprócz Rybnika 2 osoby.Jestem stanowczo przeciw.Ciekawe co inne grupy na to :-).Gratuluję Energetykowi że zorganizowali bieg zgodnie z zasadami.NO A TERMIN TEŻ DO DUPY JADĘ NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

 4. Mnie to ani ziębi ani parzy, bo jestem zapisany na półmaraton. jednak gdybym nie był to bym to zbojkotował. Nie dość, że DPŚ ma być rozgrywany w ramach innego biegu (co skutecznie „wybiliśmy” z głowy Energetykowi i w stosunku do niego jest to nie w porządku), to jeszcze opłata za DPŚ wynosząca 10zł (wszędzie było 5). Ciekawe co „Forma” zaoferuje więcej za te dodatkowe 5zł.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close