Już w najbliższa sobotę liczna ekipa Luxtorpedy stanie na starcie biegu na 15km w Brzeszczach. Na starcie powinno zjawić się 6 osób. Jak przed igrzyskami przeanalizujmy na co możemy liczyć.

Sytuacja w „kadrze” na Brzeszcze jest różna. Kontuzje, debiuty, szanse na życiówki. jednym słowem będzie ciekawie. Jak do tej pory do biegu zgłoszonych jest 170 osób

 

Piotr

Najstarszy z Luxtorpedowiczów, którzy wystartują w sobotnim biegu. W tym roku zaliczył pierwszy w życiu maraton. Dobra dyspozycja chociażby w Biegu Fiata pokazuje, że Pyjter jest w dobrej formie w tym roku. Czy jednak życiówka jest w zasięgu Piotra?

Andrzej

Kontuzja jaką leczy przez ostatnie dwa tygodnie nasz najbardziej wytrzymały biegacz nie napawa optymizmem. Pod znakiem zapytania stoi start w Brzeszczach. Klika życiówek w tym roku jednak pozwala na odpuszczenie tego biegu. Ten bieg raczej powinien być na luzie.

Urszula

Jedyna kobieta z Luxtorpedy startująca w Brzeszczach. Debiut na 15km jeszcze na początku roku wydawał się kosmicznym zadaniem. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia i w sobotę kolejny szczebel może być zaliczony. W tym wypadku chodzi o udział i ukończenie czego wszyscy życzymy.

Marcin F.

Drugi debiutant. Na jaki czas liczy Marcin pozostaje zagadką. Tkwi w nim potencjał i z niecierpliwością będziemy wypatrywać go na mecie biegu w Brzeszczach. Jedno jest pewne: będzie życiówka!

Marcin M.

To chyba ostatni sprawdzian przed maratonem Wrocławskim, który dla Marcina jest imprezą roku. Jest jednak co udowadniać. Niezbyt udany bieg w Rybniku powinien podziałać motywująco na wynik. Tutaj będzie znów życiówka ze względu, że to debiut na tym dystansie.

Michał

Ostatni start był w Czerwcu na półmaratonie. Wtedy zmagałem się z kontuzją. Teraz po kontuzji nie ma już śladu a solidnie przepracowany sierpień daje wielką nadzieję na poprawienie życiówki z EcoRun z kwietnia. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z kwietnia, że skończę z kontuzją. Powrót bez życiówki będzie rozczarowaniem.

 

1 września 2012 /sobota/, godz. 10.00 – start biegu głównego 15 km
BIURO ZAWODÓW:
Hala Sportowa, ul. Ofiar Oświęcimia 49, Brzeszcze,
W hali znajdują się również szatnie z natryskami i depozyt.
Obok hali i stadionu parking.
START
: ul. Piekarska – ok. 400 m. od hali w stronę Oświęcimia.
META:
stadion KS GÓRNIK Brzeszcze, ul. Ofiar Oświęcimia 68
Przebieg trasy:
Dystans: 15 km – ulicami gminy Brzeszcze, trasa asfaltowa, oznakowana, co 1 km, ulice z ograniczonym ruchem samochodowym. 2 punkty odświeżania (woda mineralna, gąbki z wodą).

 

WYTYPUJ CZAS!

Proponuje zabawę. Typujcie w komentarzach łączny czas wszystkich zawodników Luxtorpedy. Ponieważ nie jest pewny start Andrzeja i Marcina F. to proszę typować wynik dla 4,5 oraz 6 biegaczy. Wygrywa ten kto wytypuje najbliżej prawdziwego wyniku. Typujemy w formie gg:mm:ss.

15 Comments

 1. Hurra 🙂 No proszę 🙂
  A wszystkim startującym gratuluję! Tym co bili życiówki, tym co byli na pudle w kategorii i tym co walczyli do końca! 🙂

 2. ale i tak Wojtek wygrywa gratulacje 🙂

 3. 484min i 20sek czyli 8:04:20

 4. 842min i 20 sek = 7g 4min 20 sek

  Wygrywa Cotton 🙂 gratulacje

 5. macie wszyscy dobiec w dobrym stanie fizycznym do mety,trzymam kciuki mocccno ,wynik ma być adekwatny do Waszego stanu.:-)

 6. A co do uścisków to sobie życzę przed biegiem jako jedyna kobieta wśród uczestników Luxtorpedy 🙂

 7. Dla 5 osób 6:48:13
  Dla 6 osób 8:09:45

 8. Uścisk dłoni prezesa.

  A jak ja wygram to wiceprezesa 😀

 9. Dla 4 osób 335 minuty
  dla 5 osób 420 lub 405
  dla 6 osób 490 minut

  pod warunkiem, że przeżyje ten bieg i dobiegnę do mety 🙂

 10. Dla 4 osób obstawiam 323 minuty
  dla 5: 411 lub 393
  dla 6: 483 minuty 🙂

  jakie nagrody są przewidziane? 😉

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close