Już w najbliższy weekend nasi biegacze znów staną na tarsie biegów. Tym razem pomarańczowe koszulki zobaczyć będzie można w pobliskim Knurowie oraz Berlinie.

 

Knurów XX Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 10 km.

Tradycyjny bieg w Szczygłowicach to już XX bieg organizowany przez AKB Knurów. Na dystansie 10km wystartują także nasi zawodnicy:

– Urszula Menżyk

– Dorota Toman

– Andrzej Toman

– Katarzyna Pepel

– Katarzyna Stabla

– Marcin Menżyk

– Edyta Menżyk

Dodajmy, że start do biegu wyznaczony jest na godzinę 12:00. kibiców zapraszamy do Knurowa lub…

 

39 BMW Berlin Maraton

Również w niedzielę lecz o godzinie 9:00 . Na dystansie maratońskim wystartuje nasz reprezentant Wojciech Korzusznik. Barwy Luxtorpedy pojawią się na trasie 39 Berlin Maratonu. Wojtek startuje w strefie G co oznacza, że szykuje się na czas 3:50- 4:15.

Cotton startuje z numerem 16271! Liczymy na dobry wynik po wypoczynku w Grecji 😉

Relację z Berlina, jednego z największych maratonów świata przygotuje sam zawodnik 😉

 

 

Więcej na stronie: http://www.bmw-berlin-marathon.com

 

Autor: Mihone

 

5 Comments

  1. Pozdrowienia z Berlina! Byliśmy dziś odebrać pakiet startowy. Jak się zobaczy ilość zawodników i wielkość stoisk na targach sportowych to nie dziwota, że targi mieszczą się na lotnisku w kilku hangarach 😉 Dzisiaj trochę pozwiedzaliśmy by zapomnieć o wielkim stresie. Dobranoc!

  2. Już się cieszę na ten bieg, bo w Czerwionce nie biegłam a super było zobaczyć zdjęcia gdzie nasza grupa jest silnie reprezentowana oby jeszcze kibice dopisali. Do zobaczenia na trasie i powodzenia dla Wojtka w Berlinie 🙂

  3. Powodzenia w Berlinie!
    Nie mam jakoś w planie szczególnie dobrego wyniku w Knurowie ale fajnie by było by moje nazwisko też było z dużej litery 😛

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close