Ruszają aukcje charytatywne na serwisie www.charytatywni.allegro.pl z których dochód przekazany będzie na cele dwóch stowarzyszeń Luxtorpedy Czerwionka i Stowarzyszenia  JESTEM.

logoFacebookCharytatywni

Jak można pomóc?

Licytując już trwające aukcje, na których znajdziemy chociażby autografy znanych lekkoatletów. Najciekawszą aukcją po której zwycięzca będzie mógł zostać jeden dzień burmistrzem Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny. Link do aukcji znajduje się tutaj:

http://charytatywni.allegro.pl/byc-jak-burmistrz-jeden-dzien-bycia-burmistrzem-i3132811

Drugim sposobem jest wystawienie przedmiotu na cel Kilometrów Dobra.  Wystarczy zalogować się z już posiadanego konta  na stronie charytatywni.allegro.pl  a następnie wystawiając przedmiot wybrać organizację Luxtorpeda Czerwionka jako tą, na którą ma być przekazany dochód, ze sprzedaży.

Aukcja jest częścią regionalnej akcji Kilometry Dobra. Akcja polega na zbiórce pieniędzy na określone przez organizacje cele a w finale 5 czerwca układać będziemy zebrane pieniądze w ciągi z monet jednozłotowych.

W tej chwili w rankingu miast KILOMETYRÓW DOBRA koalicja Grupa Biegowa Luxtorpeda i Stowarzyszenie-Jestem lokuje się na 13. miejscu, zdobywając niemal 200 metrów Dobra. To dobro przekujemy na wsparcie sportowców pełnosprawnych i niepełnosprawnych w naszej Gminie: rozwój Młodej Luxtorpedy i pomoc paraolimpijczykom grających w bocce. Przypomnijmy, że celem jest zebranie 1 kilometra dobra co daje kwotę 44 tysięcy złotych.

Jeśli chcecie wspomóc młodych sportowców bezpośrednio to możecie zrobić to za pomocą linku: http://kilometrydobra.pl/organization/czerwionka-leszczyny/

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close