Przedstawiamy partnerów wspierających nasz bieg.

Patronat medialny nad naszym wydarzeniem obejmują:


Radio Express FM – polska komercyjna stacja radiowa, nadająca na aglomerację katowicką. Publikuje informacje z regionu i aglomeracji katowickiej.


Rybnik.com.pl – najpopularniejszy serwis o Rybniku i regionie. Publikuje najświeższe informacje, zdjęcia i filmy wideo.


TVT Regionalna Telewizja – jedna z najstarszych regionalnych stacji telewizyjnych w Polsce, skierowana do mieszkańców Górnego Śląska.

Nasz bieg wspierają następujący sponsorzy:

FORUM II –Hurtownia płyt i akcesoriów do produkcji mebli. FORUM II działa od niemal 16 lat. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. W swojej ofercie ma zarówno płyty i blaty meblowe, jak i systemy ich montażu. Hurtownia mieści się w Gliwicach, ul. Rolników 94.

PYTEL –firma inżynieryjno-usługowa, mieści się w Stanowicach przy ul. Szkolnej 19. „Świadczymy usługi dla przemysłu: dostarczamy i serwisujemy pompy, prowadzimy naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo ceramiczne, wykonujemy naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, dostarczamy mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów”.

Rybnickie Lody Rzemieślnicze –>https://www.facebook.com/rybnickielody/

Dami-Trans – jest rodzinnym biznesem specjalizującym się w spedycji krajowej i międzynarodowej. Zasięg działania firmy to cała Polska, Europa, Skandynawia i Chiny. Z początkiem 2014 r. firma została poszerzona o pełną obsługę celną. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w branży TSL (transport, spedycja i logistyka), a od 2006 roku działają jako samodzielne przedsiębiorstwo.

Glow Art – Aneta Goluch —> https://www.facebook.com/glowartanetagoluch/


Clin-Med Robert Goluch – dietetyka kliniczna i sportowa –>> Clin- Med

Szymon Sznapka – fizjoterapeuta

Motor-tech – —> http://www.motor-tech.pl

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close