Żadna działalność społeczna nie może odbywać się bez wsparcia finansowego. Ostatnio pojawiło się u nas kilka nowych sposobów wsparcia. W tym miejscu chcieliśmy podsumować pięć sposobów na jakie możecie nas wspomóc.

 

PATRONITE.PL

To najnowszy sposób wsparcia Luxtorpedy i jej działań, który w dodatku jest bardzo prosty. Jak to działa? Zakładacie tam konto, wchodzicie na nasz profil (znajduje się on TUTAJ) i deklarujecie chęć wspierania nas comiesięcznie określoną kwotą (5, 10, 20,30,50,100 zł). My w zamian przygotowaliśmy dla Was odpowiednie podziękowania w zależności od kwoty wsparcia. Sprawa jest o tyle prosta, że nie musicie myśleć o przelewach co miesiąc bo wpłata pobierana jest z automatu do momentu odwołania. Jeśli jednak wolicie tradycyjny przelew w wybieracie tam opcję płatności jednorazowym przelewem i wpłacacie odpowiednią kwotę np. za 6 miesięcy!

FANIMANI.PL

Robisz często zakupy poprzez internet? Otóż jest serwis internetowy, w którym pomaganie nic Ciebie nie kosztuje. Zakładasz konto, wybierasz organizację (oczywiście NASZĄ) i robisz zakupy w sklepach podpiętych pod serwis Fanimani. Każdy ze sklepów z kwoty twoich zakupów przekazuje na nasze konto niewielki procent (zwykle 2-3%). Najważniejsze jednak, że nie powiększa on kwoty za Twoje zakupy! Tak więc ty nic nie tracisz a my zyskujemy! W dodatku serwis przygotował szereg aplikacji, które przypominają Ci, że możesz zrobić zakupy poprzez właśnie ten serwis (wtyczka do przeglądarki). Do wyboru macie ponad 1000 sklepów a ostatnio dołączył do akcji serwis Allegro.pl

 

 

1%

Co roku można przekazać na cele naszego stowarzyszenia 1% swojego podatku. Warto tą kwotę przekazać na lokalne, małe stowarzyszenia takie jak naszego bo to one są najbliżej problemów i potrzeb społeczeństwa. Aby przekazać 1% na nasze stowarzyszenie należy wpisać w odpowiednią rubrykę nasz numer KRS: 0000428173.

Jeśli masz wątpliwości co do tego jak wypełnić swoją deklarację podatkową zapraszamy cię do Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce (ul. 3-go Maja 19) w każdy wtorek (godz. 16:00-17:00) oraz czwartek (godz. 17:00-18:00).

 

DAROWIZNA

Jeśli chcesz nad wesprzeć w tradycyjny sposób możesz dokonać darowizny, która można odliczyć od dochodu:

Numer konta bankowego:
Bank BGŻ S.A.
37 2030 0045 1110 0000 0242 8610
Darowizny prosimy przesyłać z tytułem “Darowizna na cele statutowe”.

Darowiznę można także przekazać za pomocą serwisu PayPal klikając z prawej strony w baner.

 

ZOSTAŃ SPONSOREM

Prowadzisz swoją firmę? Chciałbyś się bardziej zaangażować i rozszerzyć współpracę z nami. Mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która znajduje się TUTAJ. Nasze stowarzyszenie otwarte jest również na darowizny rzeczowe.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close