Przestawiamy listę sponsorów wspierających nasz bieg GRF.

 Dami-Transjest rodzinnym biznesem specjalizującym się w spedycji krajowej i międzynarodowej. Zasięg działania firmy to cała Polska, Europa, Skandynawia i Chiny. Z poczatkiem 2014 r. firma została poszerzona o pełną obsługę celną. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w branży TSL (transport, spedycja i logistyka), a od 2006 roku działają jako samodzielne przedsiębiorstwo.

FORUM II – Hurtownia płyt i akcesoriów do produkcji mebli. FORUM II działa od niemal 15 lat. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. W swojej ofercie ma zarówno płyty i blaty meblowe, jak i systemy ich montażu. Hurtownia mieści się w Gliwicach, ul. Rolników 94.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego “Lesz” Sp. z o.o.powstał w Bełku w 1995 roku kontynuując wieloletnią tradycję produkcji wędlin po zakładzie E. Wolnika. W przeciągu lat firma się rozrosła, posiadając obecnie, poza nowoczesnym zakładem produkcyjnym, sieć firmowych sklepów. Lesz jest laureatem wielu konkursów branży mięsno-wędliniarskiej.

PYTEL – firma inżynieryjno-usługowamieści się w Stanowicach przy ul. Szkolnej 19. „Świadczymy usługi dla przemysłu: dostarczamy i serwisujemy pompy, prowadzimy naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo ceramiczne, wykonujemy naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, dostarczamy mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów”.

Krymar – „Od lat zajmujemy się projektowaniem i montażem mebli na wymiar. Naszą stabilną pozycję na rynku zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do klienta oraz dbałością o najdrobniejsze detale wykonywanych przez nas usług i produktów. Oferujemy Państwu bogaty wybór mebli do zabudowy kuchennej, mebli pokojowych, mebli biurowych oraz innych pomieszczeń użytkowych. Jesteśmy pasjonatami w kreowaniu wnętrz, które charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, dopracowanymi detalami oraz najwyższą jakością wykonania. Do produkcji używamy komponentów od sprawdzonych i uznawanych za światowych liderów dostawców. Wykonujemy meble w dowolnych wymiarach, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, dobranych do preferowanego stylu i możliwości finansowych klienta. Oferujemy fachową pomoc przy projektowaniu poszczególnych pomieszczeń, wyborze materiałów i kolorystyki, co gwarantuje pomyślną realizację każdego zamówienia”. Firma działa na rynku od 1989 roku. 

Drewno ProduktProwadzi działalność w branży: hurtownie środków chemicznych, Gliwice, ul. Rybnicka 153.

FHU Krzysztof Kutek – usługi stolarskie, Rybnik, Norwida 15

Starostwo Powiatowe w Rybniku – http://www.starostwo.rybnik.pl/

Ministerstwo Sportu i Turystyki – https://www.msit.gov.pl/

Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny – https://www.czerwionka-leszczyny.pl/

Zawody odbywają się w ramach projektu „5×30 w powiecie rybnickim” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Sport dla Wszystkich” oraz środków Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close