Przedstawiamy Państwu listę sponsorów:

FORUM IIHurtownia płyt i akcesoriów do produkcji mebli. FORUM II działa od niemal 15 lat. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. W swojej ofercie ma zarówno płyty i blaty meblowe, jak i systemy ich montażu. Hurtownia mieści się w Gliwicach, ul. Rolników 94.

PYTELfirma inżynieryjno-usługowa, mieści się w Stanowicach przy ul. Szkolnej 19. „Świadczymy usługi dla przemysłu: dostarczamy i serwisujemy pompy, prowadzimy naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo ceramiczne, wykonujemy naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, dostarczamy mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów”.

DREWNO-PRODUKT – Prowadzi działalność w branży: hurtownie środków chemicznych, Gliwice, ul. Rybnicka 153.

F.H.U. „APINEX” ADAM HERDZINA – TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNAFirma związana jest tylko i wyłącznie z branżą grzewczą i sanitarną. Oferuje kompleksowe wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjnych w różnego rodzaju budynkach.

WMSOferuje na rynku stojaki, standy, gabloty informacyjne i wystawiennicze, ściany reprezentacyjne, kasetony, stojaczki akrylowe i wiele innych produktów wykonanych na potrzeby klientów. Posiada 20 – letnie doświadczenie w kreowaniu nośników reklamowych.

FIZJOFITośrodek o niezwykle szerokiej gamie usług medycznych i fizjoterapeutycznych, wysokim standardzie komfortu i funkcjonalności podporządkowanej oczekiwaniom pacjenta. Wyróżnia się kompleksowym i indywidualnym podejściem do potrzeb pacjentów. kładzie nacisk na standaryzację procedur i wypracowanie nowoczesnego modelu usprawniania w przebiegu różnych dysfunkcji układu ruchu.

WROTKA MUSIC CAFFE CLUB„Wrotka” to jedyny lokal w Polsce, w którym pojeździsz na wrotkach w rytmie dobrej muzyki!

 EL-WLOD – oferuje profesjonalną modernizację i montaż odbiorczych instalacji elektrycznych,modernizację i montaż inteligentnych instalacji elektrycznych,
projektowanie, dobór oraz montaż instalacji oświetleniowych wraz z oprawami i przedstawieniem symulacji komputerowych, pomiary instalacji elektrycznych,
projektowanie, dobór oraz montaż instalacji przeciwoblodzeniowych projektowanie elektroniczne i wizualizacje pomysłów Klientów, doradztwo techniczne i profesjonalną, elastyczną obsługę.

DR MARCHEWKANajwiększa Polska Sieć Salonów Optycznych, sklep z okularami optycznymi i przeciwsłonecznymi. Misją firmy jest: Aby Każdy dobrze widział!

LASER HOUSE RYBNIKLaserhouse to miejsce do gry w laserowego paintballa. Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą na specjalnie przygotowanej arenie w stylu gier komputerów.

CAPITOL STANOWICE – Restauracja powstała 1999 roku i zajmuje się głównie organizacją przyjęć okolicznościowych. 

PIZZERIA STANOWICEStanowice, ul. Zwycięstwa 51;

ZAKŁAD OPTYCZNY „SZOSTAK” – optyk, okulista, Czerwionka, ul. Furgoła 21a;

FLY PARK RADLINTo największe na Śląsku, a najnowocześniejsze centrum zabaw dla dzieci i dorosłych w całej Polsce.

RYBKA WULKANIZACJA – wulkanizacja i serwis opon, Stanowice, ul. Zwycięstwa 63;

SZYMON SZNAPKA – fizjoterapetua, świadczy usługi z rehabilitacji medycznej

HARMONIA TERAPIE NATURALNE – firma, dzięki której można skorzystać z zabiegów refleksologii stóp i dłoni oraz wielu relaksujących masaży w zaciszu własnego domu.

OLIMPIA DAY SPA – wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o potrzebach kosmettycznych dla pan i panów. Oferuje usługi z zakresu kosmetyki, pielęgnacji dłoni i stóp, masażu, medycyny estetycznej

KRYMAR – “Od lat zajmujemy się projektowaniem i montażem mebli na wymiar. Naszą stabilną pozycję na rynku zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do klienta oraz dbałością o najdrobniejsze detale wykonywanych przez nas usług i produktów. Oferujemy Państwu bogaty wybór mebli do zabudowy kuchennej, mebli pokojowych, mebli biurowych oraz innych pomieszczeń użytkowych. Jesteśmy pasjonatami w kreowaniu wnętrz, które charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, dopracowanymi detalami oraz najwyższą jakością wykonania. Do produkcji używamy komponentów od sprawdzonych i uznawanych za światowych liderów dostawców. Wykonujemy meble w dowolnych wymiarach, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, dobranych do preferowanego stylu i możliwości finansowych klienta. Oferujemy fachową pomoc przy projektowaniu poszczególnych pomieszczeń, wyborze materiałów i kolorystyki, co gwarantuje pomyślną realizację każdego zamówienia”. Firma działa na rynku od 1989 roku

FHU KRZYSZTOF KUTEK – usługi stolarskie, Rybnik, Norwida 15. 

CZESŁAW WAŁACHcukiernia piekarnia, Książenice

URZĄD GMINY I MIASTA CZERWIONKA-LESZCZYNY – https://www.czerwionka-leszczyny.pl/

Medialnie wspierają nas: 

  • TVT Regionalna Telewizja –  jedna z najstarszych regionalnych stacji telewizyjnych w Polsce, skierowana do mieszkańców Górnego Śląska.

  • Radio Express FM – polska komercyjna stacja radiowa, nadająca na aglomerację katowicką. Publikuje informacje z regionu i aglomeracji katowickiej.

  • Rybnik.com.pl – najpopularniejszy serwis o Rybniku i regionie. Publikuje najświeższe informacje, zdjęcia i filmy wideo.

 

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close