W ten weekend nasi zawodnicy będą startować w trzech biegach: V Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza, IV Panewnicki Dziki Bieg oraz IX Bieg Twardziela.

vgpbieg1ulotkakolorW V Przełajowym Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza będą nas reprezentować: Agnieszka Karlik oraz Jacek Kałusek.

Bieg ten odbędzie się 22 lutego(sobota) w Mysłowicach, na dystansie 6,7km. Jest to pierwszy bieg w całym cyklu biegów przełajowych. Następne edycje: 12 kwietnia, 17 maja, 28 czerwca, 13 września, 25 października i 13 grudnia.

Mamy nadzieję, że nasi reprezentanci wytrwają do końca całego cyklu biegów!

W niedzielę(23 lutego) nasi zawodnicy wystartują w dwóch różnych biegach:  IV Panewnicki Dziki Bieg w Katowicach oraz IX Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim.

W Katowicach z naszej grupy wystąpią: Dorota Przybylska-Toman, Andrzej Toman, Hanna Skowrońska oraz Mariusz Skowroński. Tej niedzieli odbędzie się już drugi bieg z cyklu Panewnickich Biegów Dzika. Wszystkie biegi odbywają się na terenie lasów panewnickich w Katowicach. Trasa tego biegu składa się z pętli po 4,882km, które można pokonać cztery razy. W sumie: 19,528km.Kolejne biegi tej edycji odbędą się: 16 marzec, 13 kwiecień, 11 maj, 15 czerwiec, 20 lipiec, 17 sierpień, 14 wrzesień, 19 październik, 16 listopad, 14 grudzień. Również w tej cyklicznej imprezie życzymy naszym zawodnikom wytrwałości aż do samego grudnia!

W ten weekend, oprócz biegów cyklicznych, kolejnym biegiem, na którym można spotkać naszych luxtorpedowiczów, jest IX Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim. Reprezentować nas będą: Ela Huzior, Karolina Łącka oraz Marcin Oleksiuk. Zawody te odbywają się na dystansie 9,8km i oprócz biegaczy mogą uczestniczyć również sympatycy Nordic Walking.

 

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy jak najlepszych czasów i powodzenia!

 

Edith

 

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close