V Bieg po Moczkę i Makówki już za kilka dni! Przedstawiamy Państwu naszych partnerów wspierających bieg:


Firma PYTEL mieści się w Stanowicach przy ul. Szkolnej 19.

„Świadczymy usługi dla przemysłu: dostarczamy i serwisujemy pompy, prowadzimy naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo ceramiczne, wykonujemy naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, dostarczamy mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów”.
www.pytel.com.plHurtownia płyt i akcesoriów do produkcji mebli FORUM II działa od ponad 15 lat. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. W swojej ofercie ma zarówno płyty i blaty meblowe, jak i systemy ich montażu. Hurtownia mieści się w Gliwicach – Bojkowie, ul. Rolników 94.
www.forum.slask.pl


Dami-Trans jest rodzinnym biznesem specjalizującym się w spedycji krajowej i międzynarodowej. Zasięg działania firmy to cała Europa i Chiny, gdzie znajduje się większość klientów. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w branży TSL (transport, spedycja i logistyka), a od 2006 roku działają jako samodzielne przedsiębiorstwo. Biuro handlowe firmy znajduje się w Czerwionce-Leszczynach, ul. Księdza Pojdy 35a/6.
www.dami-trans.pl


Drewno-Produkt, młoda prężna firma z Gliwic, specjalizująca się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów stolarskich oraz producentów mebli w materiały i komponenty technologiczne.


Rehabilitacja Szymon Sznapka – Gabinet rehabilitacji znajdujący się w Knurowie przyAlei Piastów 6a/26, stosuje najnowocześniejsze metody pracy z pacjentami, m.in: terapię manualną, zabiegi odblokowania, terapię tkanek miękkich, techniki osteopatyczne, manipulacje powięziowe, igłoterapię i kinesiotaping.
sznapka.wixsite.com/rehabilitacja


Sklep stacjonarny oraz internetowy URODZENI BIEGACZE – firma stworzona przez biegaczy dla biegaczy.W swojej ofercie posiada bogaty wybór odzieży, obuwia, akcesoriów oraz odżywek sportowych. Sklep stacjonarny mieści się w Sosnowcu ul. Sienkiewicza 3, internetowy pod adresem: www.bornrunners.pl


beSmart Agnieszka Groborz z Czerwionki oferuje zajęcia języka angielskiego w szkole eduSmart i rozwijania kreatywności w przystępnej formie dla osób w każdym wieku.Firma ta będzie również zajmowała się dziećmi w trakcie zawodów. Szkoła mieści się w Czerwionce przy ul. Jana Pawła 27e.
www.edusmart.com.pl


Rybnicki sklep kosmetyczny Hebe, który swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment, produkty dostępne na wyłączność oraz atrakcyjne promocje cenowe. Łączy on w sobie format kosmetyczny oraz farmaceutyczny. Stałym elementem jest szeroka oferta dermokosmetyków. Unikalny wystrój wnętrza i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. Sklep znajduje się w Rybniku w Galerii Śląskiej przy ulicy Gliwickiej 45.
www.hebe.pl


Nadleśnictwo Rybnik należy do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach i składa się z czterech obrębów leśnych: Knurów, Paruszowiec, Rybnik oraz Żory. Obręby dzielą się na 16 leśnictw, w których prowadzona jest gospodarka leśna. Nadleśnictwo gospodaruje 20 594,5795 hektarami lasów Skarbu Państwa oraz nadzoruje 2120,60 ha lasów prywatnych. Siedziba Nadleśnictwa mieści się w Rybniku przy ul. Kościuszki 36.


Restauracja DRACH – Restauracja, która również znajduje się w Stanowicach. Istnieje od 1999r. Znajduje się w bliskiej odległości od zjazdu z autostrady A1. Restauracja posiada obszerny parking, trzy sale mogące łącznie pomieścić 150 osób oraz znajdujący się nieopodal plac zabaw dla najmłodszych. Restauracja otwarta jest przez cały tydzień. Restauracja zapewnia także catering. Restauracja mieści się tuż obok miejsca zawodów, tj. przy ul. Szkolnej 15c.
www.drach.pl


Restauracja, catering GOYA – Restauracja oferująca wspaniałe jedzenie w lokalu oraz w formie cateringu. Restauracja znajduje się w Leszczynach przy ul. Armii Krajowej 2a.

www.facebook.com/Restauracja-catering-GOYA/

Capitol Logo
Restauracja CAPITOL, znajdująca się w Stanowicach przy ul. Zwycięstwa 85. Dogodna lokalizacja, obszerny parking oraz bogate zaplecze czyni z restauracji atrakcyjne miejsce do organizacji imprez o charakterze okolicznościowym. Oferuje również noclegi dla podróżnych poszukujących spokoju i wypoczynku. Jeśli lubisz dobrze zjeść, skorzystaj z cateringu! Szczegóły pod: www.zajazdcapitol.pl


Fitness Club „Omen” oferuje wiele usług, by nadać ciału piękne kształty, m.in. siłownię, saunę, jacuzzi, solarium i Vacu Fit. Klub znajduje się w Leszczynach przy ul. Czereśniowej 6.
Zapraszamy na fb clubu: www.facebook.com/FitnessClubOmen/

Salon fryzjerski Szyk, mieszczący się w Czerwionce przy ul. 3go maja 31a. Wykonują usługi: strzyżenie damskie, męskie, koloryzacje standardowe oraz awangardowe, trwałe ondulacje, keratynowe prostowanie włosów firmy Alfaparf, prostowania standardowe, pasemka, refleksy, fryzury okolicznościowe. Od Kwietnia 2014 w salonie można wykonać koloryzację firmy L’Oréal Professionnel INOA (bez amoniaku). Efekty metamorfoz oraz nr kontaktowy znajdziecie pod:
www.facebook.com/eszyk/

SKOK Ziemi Rybnickiej świadczy usługi na obszarze czterech województw (małopolskie, opolskie, śląskie i świętokrzyskie) w 24 punktach kasowych. Oddział w Czerwionce mieści się przy ul. Rynek 8. Za jakością świadczonych usług przemawiają liczne nagrody i wyróżnienia.


Piekarnia – Cukiernia Tomasz Barański
, która znajduję się w Ornontowicach ul. Orzeska 90.Piekarnia posiada duży wybór pierczywa, ciast, ciasteczek, kołaczy w tym również weselnych oraz smacznych tortów.

www.facebook.com/pg/PiekarniaBaranski/Wideofilmowanie Przemysław Maresz to firma swiadcząca usługi na terenie całego kraju i zapewniająca na najwyższym poziomie usługi utrwalania najważniejszych momentów życia, takich jak: śluby, komunie i chrzciny, studniówki itd.. Siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej przy ul. .Wyspiańskiego 3/3.
www.wideofilmowanie.maresz.pl

Pizzeria FABRYKA Stanowice robi największą i najsmaczniejszą pizzę w okolicy. Mieści się w Stanowicach przy ul. Zwycięstwa 51. Pizzeria zapewnia dowóz pizzy na telefon.
www.pizzeriastanowice.pl

Jacek Rybka Wulkanizacja firma znajdująca się w Stanowicach gm. Czerwionka. W ofercie m.in.: opony, myjnia, zakład wulkanizacyjny, wymiana oleju. Punkty przedsiębiorstwa znajdują się w Czerwionce przy ul. Dr Rostka oraz w Stanowicach, przy ul. Zwycięstwa 63.

Optyk Stanisław SzostakDanuty Wawoczny z Czerwionk, najstarszy zakład optyczny w naszej gminie. Mieści się w Czerwionce przy ulicy Furgoła 21a. Znajdą tam Państwo fachową obsługę i ogromny wybór oprawek oraz szkieł. Optyk Szostak. Jednym słowem wszystko czego potrzebują Wasze oczy!

www.facebook.com/szostakoptyk/


Koło gospodyń wiejskich ze Stanowic – dzięki Paniom z miejscowego koła gospodyń  możecie na mecie delektować się smakiem cudownych makówek.

Leave a Reply

Close