Bardzo szybko minął tamten miesiąc, więc czas na krótkie podsumowanie.

Niestety, wraz z początkiem maja nadeszła do nas bardzo smutna wiadomość – zmarł nasz trener Młodej Luxtorpedy – Jacek Kostrzewa. Jest to dla nas ogromna i bolesna strata. Jednak zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Na początku maja odbyło się spotkanie morsów z rodzinami przy ognisku i posilaniu się swoim prowiantem. Przy okazji można było pogadać, powspominać. Zakończono w ten sposób sezon w morsowaniu.

Rozpoczęto akcję oddawania głosów na projekt „Przedszkole Lekkoatletyczne dla Rodzin”. Projekt naszego autorstwa, a którego organizatorem jest Tesco, dostał się do finałowej części programu Fundacji Tesco” „Decydujemy, pomagamy”. Klienci Tesco podczas zakupów mogli wrzucać żetony do specjalnych urn. Akcja trwała od 7.05. do 4.06. Ilość oddanych głosów zadecyduje o wysokości grantu na ten projekt. W tym czasie przeprowadziliśmy kampanię promocyjną przy dużej pomocy naszych wolontariuszy.

Kontynuowaliśmy zajęcia na rolkach w Czerwionce, Gaszowicach i Jejkowich.

Nasi reprezentanci nabiegali się w różnych częściach kraju: w bliższych, takich jak w Żorach, Rybniku, Książenicach, Bielsku, Opolu i trochę dalszych – w Szczawnicy, Poznaniu, na Roztoczu.

Pracowaliśmy też nad przygotowaniem się do imprezy biegowej, która jest reaktywacją po rocznej przerwie. O efektach naszych prac przekonamy się za miesiąc.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close