W ubiegłą sobotę (17 czerwca) nasz prezes Michał Toman ukończył prestiżowy Program Liderzy PAFW.

Czym jest program Liderzy PAWF?

Jest to program rozwojowy kierowany do lokalnych działaczy społecznych, przedstawicieli samorządów, którzy swoją działalnością wpływają na swoje lokalne otoczenie. Program realizowany jest przed Fundację Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności (PAFW) oraz Fundację Szkoła Liderów. Ma on za cel wzmacniać lokalnych działaczy poprzez roczne szkolenie i wsparcie tutorów. Rocznie w programie bierze udział 40-stu uczestników.

Rok temu do XIII edycji zakwalifikowany został nasz prezes Michał Toman. Został on wybrany spośród 240 chętnych. W ubiegłą niedzielę podczas corocznego zjazdu odebrał z rąk prowadzących dyplom zaświadczający o ukończeniu programu. Jak sam podkreśla była to jak do tej pory największa przygoda jego życia.

 

Jak sam prezes mówi: „To niesamowity bodziec do działania, gdy zupełnie nieznane osoby dają ci szansę wziąć udział w programie rozwojowym, który pozwala spojrzeć w siebie i zyskać siły do działania w lokalnej społeczności. Jestem niezwykle szczęśliwy, że mogłem poznać 40-stu innych liderów z całej Polski. To kolejny zysk tego programu: kontakt z wartościowymi ludźmi i wymiana doświadczeń”.

Michał Toman to już trzeci absolwent programu Liderzy z naszej gminy. Poprzednim był Marcin Stempniak.

Gratulujemy Prezesowi zdobycia dyplomu i życzymy siły oraz wytrwałości w działaniu na rzecz naszej gminy.

O prezesie można poczytać więcej tutaj.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close