Zapraszamy do zapoznania się z relacją Karoliny Łąckiej, która ostatnio uczestniczyła w rybnickim biegu:2014-02-09_11-08-45

„Potworny bieg zimowy”- bo tak nazywały się zawody – odbył się w niedzielę 9 lutego 2014r.  Luxtorpeda Czerwionka w kilkuosobowym składzie zjawiła się na miejscu o 9.00 rano. Odebraliśmy pakiety startowe. Pogoda była słoneczna, wiał zimny wietrzyk. Byliśmy w wyśmienitym humorze.

Ważnym elementem każdych zawodów jest poprzedzająca je rozgrzewka – nasza trwała krótko, około 15 minut. Dzięki niej nasze ciało przygotowuje się do dużego wysiłku. Ponadto pozwala ona uniknąć skurczy i kontuzji podczas biegu. W biegu brało udział wielu ludzi, również dzieci. Długość trasy wynosiła 10 km. Trasa była ciężka, żwirowa lecz ciekawa. Prowadziła wokół zalewu rybnickiego. W czasie biegu cały czas powtarzałam sobie ulubioną sentencje: ‘’Ptak lata, ryba plywa, czlowiek biega”!

Szczęśliwie wszyscy z naszej drużyny ukończyli bieg. Ogłoszono wyniki: zdobyłam 4 miejsce i wręczono mi puchar. Oprócz wspaniałej atmosfery organizatorzy zapewnili także ciepły posiłek – bigos. Oby więcej takich inicjatyw.

jj

1 Comment

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close