Chcemy przybliżyć Wam sylwetkę prezesa Luxtorpedy, Michała Tomana. Jest nam niezmiennie miło poinformować, że udało mu się zdobyć mandat do Rady Miejskiej.

Michał od wielu lat działa społecznie na rzecz mieszkańców Czerwionki-Leszczyn, jest założycielem Stowarzyszenia Luxtorpeda, w którym pełni funkcję prezesa od początku jej istnienia.

Dla Michała to zaszczyt, by reprezentować mieszkańców w Radzie Miejskiej.

W tym miejscu przytoczymy słowa podziękowania prezesa:

„Chciałem tutaj podziękować w pierwszej kolejności mojej żonie, która dzielnie zniosła moją nieobecność podczas kampanii.

Dziękuję koleżankom i kolegom z Aktywni Społecznie Czerwionka-Leszczyny. Mam nadzieję, że będziecie tą odpowiedzialność dźwigać ze mną, bo pamiętajcie, że to dzięki Waszym głosom odniosłem sukces. Teraz to ja chcę być Waszym i mieszkańców głosem.

Dziękuję Marcinowi Stempniak za zaufanie, jakim mnie obdarzył już 4 lata temu i to, że przetrwaliśmy tą drogę do końca mimo szantaży, zastraszania i ciosów poniżej pasa. Dzięki też za odwagę i podjęty trud wystartowania w wyścigu o fotel burmistrza.

Dziękuje rodzinie m.in. tacie Andrzejowi za pomoc na ostatniej prostej i wywieszenie plakatów w piątkowy poranek.

Dziękuje Pani Ewie Kluczniok i Marcinowi Menżyk – naszym pełnomocnikom za odwalenie dobrej roboty.” 

Michał jest również pomysłodawcą, założycielem i szefem programu BLASK, mający na celu rozwój wolontariatu w naszej gminie. Wraz z Marcinem Stempniakiem, który w programie BLASK działa społecznie jako bezcenna pomoc w wielu tematach i zagadnieniach, miał okazję spotkać się z Jurkiem Owsiakiem – legendarnym liderem WOŚP, gdzie podczas gali „Lokalnych Bohaterów” ci dwaj liderzy, Michał i Marcin, mieli okazję posłuchać wielu historii i bezcennych rad od autorytetu, co bardzo ich zmotywowało do dalszego działania.

Michałowi gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji programu i pomysłów.

„Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy totalna. Liczy się tylko odwaga” W. Churchill

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close