W miniony weekend nasi biegacze zmierzyli się z czterema biegami na dystansach od 5 do 52 kilometrów.

W sobotę 8 marca Ela Huzior wystartowała w Zimowym ultramaratonie karkonoskim im. Tomka Kowalskiego. 52 kilometry po zaśnieżonych górach pokonała w czasie 09:17:25, zajmując 144. miejsce.

W niedzielę odbyły się pozostałe trzy biegi. W Katowicach Hania i Mariusz Skowrońscy uczestniczyli w pięciokilometrowym, ostatnim biegu Grand Prix zbiegiem natury w sezonie 2013/14. Hania ukończyła bieg w  00:29:56 i uplasowała się na 195. miejscu, a Mariusz na 73. pozycji  z czasem 00:22:28.

W Kobeřicach w Czechach wystartowali Łukasz Cichocki i Andrzej Toman w dwudziestokilometrowym biegu, który liczy się w klasyfikacji RYBOST CUP-u. Łukasz Cichocki z czasem 01:31:51 ukończył bieg na 104. pozycji (35. w klasyfikacji wiekowej), a Andrzej Toman zajął 18 miejsce w klasyfikacji wiekowej i  136. w ogólnej dzięki czasowi 01:38:27.

Marcin Oleksiuk startował w III jejkowickim Nordic Walking na dystansie 10 kilometrów i zajął trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!