W ubiegłym tygodniu nasi biegacze wystartowali w czterech różnych zawodach.

W sobotę (26.10) odbyło się  „IV GP Mysłowic w biegach przełajowych o Puchar Truchtacza”, w którym wystartowali Agnieszka Karlik wraz z synem Łukaszem i Jacek Kałusek. Łukasz dobiegł na 49. pozycji z czasem 00:41:26, dzięki czemu był najszybszym juniorem. Agnieszka przebiegła metę sekundę później, zajmując 7. lokatę w klasyfikacji kobiet. Jacek dystans 6,7km przebiegł w czasie  00:33:23, co pozwoliło zająć mu 33. miejsce. Następnego dnia pobiegł w kolejnej edycji katowickiego „Biegu Dzika” 14.646m pokonał w 1:34:26, w związku z czym zajął 130. miejsce.

Następnego dnia odbyły się dwa maratony. W ramach „XXI Maratonu toruńskiego” Rafał Żak zajął 64. miejsce. Królewski dystans pokonał w czasie 03:10:02. Wojciech Korzusznik i Andrzej Toman pobiegli z kolei w „BMW Frakfurt Marathon”, który odbywa się od ponad trzydziestu lat we Frankfurcie nad Menem. Wojtek dobiegł do mety jako 3420. zawodnik, z czasem: 03:36:39. Andrzejowi dotarcie do mety zajęło 03:39:52, co uplasowało go na 3776. miejscu.