Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego rozliczania PIT-ów za 2016 rok w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy 3 maja 19 w Czerwionce-Leszczynach (obok CKE naprzeciwko kościoła). W każdy czwartek w godzinach 16-17 Marcin pomoże Wam wypełnić PIT-a .

 

Już od czwartku 12 stycznia 2017 roku zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują rady lub pomocy w rozliczeniu podatku dochodowego na dyżury Marcina. Odbywać się będą one w każdy  czwartek w godzinach: 16:00 do 17:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach przy ul. 3 Maja 19.

Można także zostawić niezbędne dokumenty w celu przygotowania rozliczenia. Wszystko to za darmo w ramach podarowania 1% dla naszego Stowarzyszenia.

Podaruj 1% GB LUXTORPEDA na realizację celów statutowych, 

w tym rozwój sportu dzieci i dorosłych w gminie.

 

Tych, którzy przy rozliczeniu nie potrzebują pomocy również zachęcamy do podarowania 1% na ten cel.

Aby przekazać nam 1% podatku należy wpisać numer KRS tj. 0000428173

 oraz podać kwotę podatku nie większą niż jego 1%.

 

Co roku realizując cele statutowe staramy się aktywizować  dzieci, młodzież i dorosłych rozwijając ich zainteresowanie sportem. Bierzemy udział w projektach sportowych, organizujemy imprezy sportowe wkładając w to wszystko swój czas i zaangażowanie. Przydadzą się też środki finansowe.

W związku z tym prosimy o wsparcie tych inicjatyw poprzez przekazanie nam swojego 1%. Przypominamy, że nie wpisując nic Państwa pieniądze nie wracają na konto lecz trafiają do skarbu Państwa. Warto więc może zostawić 1% w swojej miejscowości i dać szansę dzieciom, młodzieży i dorosłym na rozwijanie swoich talentów i pasji.

 

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close