1458563118430

 

 

Dzięki współpracy z różnymi Instytucjami oraz Mediami publicznymi możemy zbierać Kilometry Dobra o wiele bardziej efektywnie, głośniej i wśród szerszego grona Sympatyków.

Miło nam będzie Ich zaprezentować 😉

 

 

 

Gimnazjum Nr 2 w Leszczynach to niewątpliwie lider w promocji wolontariatu wśród młodzieży. To dzięki tej społecznie aktywnej młodzieży udało nam się zorganizować inaugurację Kilometrów Dobra oraz kolejne zbiórki!

Oprócz naszej akcji wspierają jeszcze kilka innych inicjatyw m.in wiele akcji Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej – Jestem

safe_image

Honorowym Patronatem objął naszą akcję Kilometrów Dobra  Pan burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka Leszczyny.

Cieszymy się, że dzięki temu będziemy obecni w takich obiektach jak Urząd Gminy i Miasta czy CKE Czerwionka – Leszczyny!

12472529_1753310321567613_3550119357904044034_n

Udało nam się nawiązać współpracę z Magazynem The Runner’s World i mamy nadzieje, że dzięki takiej promocji dotrzemy z naszą akcją do wszystkich którzy przemierzają na bieżni KILOMETRY DOBRA i nie tylko.
Runner’s World (www.runners-world.pl) to największy na świecie magazyn dla miłośników biegania, źródło informacji, porad i motywacji, które uczynią bieganie Twoją pasją.
Wydawany jest w 12 edycjach w 14 krajach i ma co miesiąc ponad 4 miliony Czytelników.
RW pomaga, doradza i motywuje biegaczy w różnym wieku i o różnych możliwościach. Chcemy, by ludzie kochali bieganie i dzięki temu byli zdrowsi, sprawniejsi i osiągnęli wszystko co zaplanują. Zarówno na trasie, jak i w życiu.
Runner’s World to:
– magazyn o bieganiu i tych, którzy biegają
– kompetentny i ceniony poradnik dla biegaczy
– motywator dla kobiet i mężczyzn, w różnym wieku
– najprostszy sposób na dobrą kondycję, zdrowie i świetną sylwetkę
– interesująca lektura pisana przez najlepszych ekspertów.

RW+logo-new1

Kolejnym Patronem został lokalny portal informacyjny Rybnik.com.  Nasz Partner od wielu lat. Jesteśmy wdzięczny za wspaniałą współpracę i mamy nadzieję że już tak zostanie.

Rybnik.com.pl – najpopularniejszy serwis o Rybniku i regionie. Codziennie najświeższe informacje, zdjęcia i filmy wideo.\
Serwis www.rybnik.com.pl daje możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Najnowsze informacje i artykuły z Rybnika. Katalog i baza firm. Ogłoszenia lokalne. Informacje o mieście Rybnik. Pogoda i forum..
W katalogu firm zarejestrowanych jest 4025 przedsiębiorstw.

logo_podstawowe[1000x795]

Z Radiem ZET Gold współpracujemy od ubiegłego roku, kiedy to po raz pierwszy objęli patronatem nasz Bieg po Moczkę i Makówki.
Radio ZET Gold powstało 1 lipca 2013 roku na bazie koncesji stacji Planeta FM, Radia Traffic FM i Radia Plus Toruń. Łączy w sobie siłę wizerunku Radia ZET z lokalnym charakterem rozgłośni. Nadaje program sieciowy.Radio ZET Gold – Największe przeboje wszech czasów – to sieć radiowa nadająca w 22 miastach Polski. Swój program kieruje do wymagającego dojrzałego słuchacza. Prezentuje największe melodyjne przeboje ostatnich dekad. W programie, oprócz muzycznych pozycji, znaleźć można szereg audycji i wiadomości lokalnych.
Częstotliwości Radia ZET Gold:
Bielsko Biała ( 87,9 FM), Dzierżoniów (96,4 FM), Giżycko (107,0 FM), Inowrocław (98,1 FM) Iława (90,2 FM), Katowice (95,1 FM), Kielce (103, 9 FM), Kluczbork (93,2 FM), Konin (99,6 FM), Kraków (101,3 FM), Łódź (104,5 FM), Morąg (96,4 FM), Mrągowo (104,9 FM), Olsztyn (90,5 FM), Olsztynek (89,4 FM) Opole (106,2 FM), Ostróda (101,5 FM), Poznań (90,6 i 99,4 FM), Słupca (102,9 FM), Toruń (92,8 FM), Warszawa (94,0 FM) i Wrocław (97,8 FM).
Więcej na http://www.zetgold.pl/

ZET_Gold Katowice Pion

Z Telewizją Regionalną TVT pracujemy od wielu już lat przy okazji organizowanych przez nas imprez sportowych.
Dzięki mediom nasze przedsięwzięcia mają szansę na dotarcie do większej liczby odbiorców i za to jesteśmy im wdzięczni. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Dzięki uprzejmości Telewizji TVT możemy nagryważ spoty informujące o naszych akcjach a także wywiady tematyczne, m,In. dotyczące Kilometrów Dobra.

Telewizja Regionalna TVT to pierwsza w historii Górnego Śląska koncesjonowana telewizja naziemna. Od 15 maja 2007r. nadaje swój program z nadajników naziemnych zlokalizowanych w Żorach i Rybniku. Przez 6 lat przygotowywali swój program głównie z myślą o regionie rybnickim. Obecnie, po przez zmianę w sposobie nadawanie, czyli po przez DVB-T, kieruje swój kontent również do mieszkańców Górnego Śląska. Relacjonuje wydarzenia sportowe, a także przygląda się życiu kulturalno-społecznemu. Nie ogranicza się do relacjonowania, pomaga także telewidzom w rozwiązywaniu ich problemów. Chce aby poprzez programy publicystyczne Telewizja TVT stała się platformą wymiany opinii, poglądów, idei.
Telewizja TVT z końcem 2013 r. stała się również operatorem aktywnym multipleksu lokalnego L2, oznacza to, że dzięki temu z ich nadajników zlokalizowanych w Rybniku Chwałowicach i Ornontowicach(pod Gliwicami) emitowane są treści innych nadawców takich jak 4Fun TV oraz Tv Disco.
Więcej na http://www.telewizjatvt.pl/

logo_tvt_2013

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PATRONOM I PARTNEROM. 

km dobra plakat-final2-lq

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close