W miniony weekend nasi zawodnicy startowali na zawodach w Krakowie, Mysłowicach, Libiążu, Krostoszowicach oraz Warszawie.

W sobotę nasz zawodnik Jacek Kałusek wystartował w  XXII Memoriale Jerzego Chromika 10km  w Mysłowicach. Dystans ukończył z czasem: 46:27 .

Jeszcze tego samego dnia wieczorem Jacek razem z Agnieszką Karlik oraz Marcinem Menżyk wystartowali w Tropicielu w Libiążu – trasa piesza 60km. Drużynowo zajęli oni II­gie miejsce!

Od lewej: Jacek, Agnieszka, Marcin

tropiciel2

W niedzielę natomiast w Krakowie, podczas 1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, startowało 5 naszych zawodników:

• Łukasz Cichocki 1:35:24 ( życiówka)
  • Karolina Łącka 2:15:06
  • Wojciech Korzusznik 1:26:04 (życiówka)
  • Andrzej Toman 1:55:51
  • Iwona Skorupa 1:55:51( życiówka ) – nasza nowa kandydatka!

Tym razem nasz zawodnik – Andrzej Toman – wystartował w roli pacemaker’a dla Iwony oraz Karoliny! Mamy nadzieję, że w tej roli spisał się jak najlepiej! 🙂

krakow4

Podczas VII Praskiej Dychy w Warszawie wystartowała nasza para Luxtorpedowiczów, którzy pokonali dystans 10km z czasem:

• Hanna Skowrońska 1:07:09
  • Mariusz Skowroński 46:22
Hania
Hania

Natomiast w Krostoszowicach, podczas III Półmaratonu Krostoszowickiego, reprezentował nas Marcin Oleksiuk. Ukończył on ten długi dystans z czasem 1:47:47. Wtedy też Marcin miał swoje urodziny i dlatego otrzymał urodzinowy numer startowy: 33! Życzymy wszystkiego najlepszego!

Marcin
Marcin

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych świetnych wyników na biegowych trasach!