Niedziela szczęśliwa dla Luxtorpedy!
Miniony weekend był bardzo szczęśliwy dla zawodników Luxtorpedy. W niedzielę(13.04.2014) nasi zawodnicy wystąpili w Łodzi, Warszawie i Szymocicach.
W Łodzi, podczas Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, reprezentowało nas pięciu zawodników: Rafał Żak, Wojciech Korzusznik, Andrzej Toman, Marcin Menżyk oraz Łukasz Cichocki. Okazało się, że ten dzień był dla naszych zawodników idealnym dniem na pokonywanie swoich czasów. Każdy z nich skończył bieg z życiówką! Gratulujemy! Szczególne gratulacje dla Łukasza Cichockiego, który debiutował w maratonie. A oto wyniki:
Rafał Żak czas: 02:56:26 kat. open: 46 miejsce
Wojciech Korzusznik czas: 03:10:50 kat. open: 135 miejsce
Andrzej Toman czas: 03:27:39 kat. open: 351 miejsce
Marcin Menżyk czas: 03:38:12 kat. open: 527 miejsce
Łukasz Cichocki czas: 03:43:36 kat open: 632 miejsce





W Szymocicach reprezentował nas Marcin Oleksiuk podczas Marszu Nordic Walking wokół Leśnej Polany(10km). Dla niego również niedziela była bardzo udana, ponieważ wywalczył on w swojej kategorii 2 miejsce! Gratulujemy!

W Warszawie natomiast, podczas Orlen Warsaw Maraton w biegu na 10km reprezentowała nas Karolina Łącka. Skończyła ona bieg z czasem 0:56:53! Gratulujemy!
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, i coraz lepszych czasów!
Na koniec dołączamy skok naszego zawodnika Andrzeja Tomana na mecie:

Edith
Gratulacje dla wszystkich, szczególnie dla Panów w Łodzi a szczególnie dla „Trójkołamacza” 🙂 szacun!!