Drodzy biegacze i przyjaciele GB Luxtorpeda!! Znamy już terminy naszych biegów: czwartej edycji GRILL+RUN=FUN praz IV Biegu po Moczkę i Makówki!!

Czwarta edycja rodzinnego pikniku biegowego GRILL+RUN=FUN odbędzie się 20 czerwca 2015r. Podobnie jak w poprzednich latach, trasy biegów i zawodów nordic walking będą prowadzić przez malownicze zakątki Pojezierza palowickiego, a po zawodach każdy będzie mógł zjeść kiełbasę z grilla lub samemu upiec ją nad ogniskiem. Zapraszamy pasjonatów biegania wraz z rodzinami i znajomymi, aby wspólnie miło spędzić ten dzień i dzielić się pasją biegania z innymi!

Medale na GRILL+RUN=FUN w 2014r.
Medale na GRILL+RUN=FUN w 2014r.

 

IV Bieg po moczkę i makówki odbędzie się 19 grudnia 2015r. w Stanowicach. Ten bieg to okazja do przebiegnięcia 10km, pochwalenia się swoimi pomysłami na przebranie, posmakowania moczki i makówek, a przede wszystkim wspaniała zabawa! Jest to idealny bieg na oderwanie się od świątecznych porządków i przygotowań, by na chwilę się rozerwać i spędzić czas wspólnie z biegaczami. Jeśli jeszcze nie byłeś/łaś na tym biegu – koniecznie monitoruj rozpoczęcie zapisów i widzimy się w grudniu!

Medale z III Biegu po moczkę i makówki w 2014 roku
Medale z III Biegu po moczkę i makówki w 2014 roku

DSCN9256

Serdecznie zapraszamy na nasze biegi w 2015 roku!! Nie może Cię tam zabraknąć! Do zobaczenia!

 

Edith

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close