iron runWitajcie, jak w temacie – udało mi się zakwalifikować do finału konkursu na projekt medalu w konkurencji IRON RUN, rozgrywanej podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój. Jestem bardzo szczęśliwy bo do finałowej piątki komisja wybrała projekty spośród setki wysłanych propozycji. Już jest dobrze a może być jeszcze lepiej 🙂 Na laureata oprócz ogromnej satysfakcji i dumy z uhonorowania zawodników kończących cykl własnym dziełem czeka nagroda finansowa.

Możecie mnie wspierać, głosując na stronie http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/glosowanie. Mój projekt to Medal 2.

Jeśli uważacie, że medal wykonany według mojego projektu będzie dobrym ukoronowaniem zawodników po 3-dniowym cyklu biegów, w których przebiegną łącznie ponad 60km, będzie mi niezmiernie miło za oddanie na mnie głosu.

Głosować można raz dziennie z danego adresu IP a sam konkurs trwa do 3.czerwca do godziny 12:00. Począwszy od dzisiaj, można zatem oddać aż 13 głosów z danego adresu IP. Każdy głos się liczy i może przesądzić o wygranej, co widać po aktualnych wynikach głosowania.

Pragnę z góry podziękować za każdy oddany głos 🙂

Pozdrawiam,

Wojtek Korzusznik

wiceprezes GB Luxtorpeda Czerwionka

1 Comment

  1. Super i gratulacje!!
    Głos dzisiaj oddany i to wcale nie „po znajomości” – po prostu najbardziej mi się podoba!! :))

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close