Moczka-konkursKażdy kto biega wie jak ważną rolę pełnią kibice na trasie. Mając to na uwadze – tak jak w ubiegłym roku tak i w tym będzie organizowany konkurs dla kibiców.

W konkursie mogą wziąć drużyny minimum 2-osobowe. Pozostałymi warunkami ubiegania się o miano najlepszej kibicującej drużyny V Biegu po Moczkę i Makówki są:

  • zgłoszenie drużyny do konkursu w dniu 17.12.2016 w godzinach 10:00 do 11:15 w szkole podstawowej w Stanowicach
  • zajęcie wyznaczonego przez Organizatora miejsca na trasie 
  • wyjątkowe zaangażowanie podczas kibicowania naszym wspaniałym biegaczom.

Grupy kibicowskie będą oceniane pod kątem: oryginalności strojów, przygotowania, zaangażowania członków grupy, prowadzonego dopingu na trasie.

Wyboru zwycięzców dokonają uczestnicy V Biegu po Moczkę i Makówki.

Nagroda w naszym konkursie jest wartościowa bo to vouchery o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w MazeinMind w Rybniku. Vouchery te nie podlegają wymianie na nagrodę pieniężną.
Fundatorem nagrody jest Szkoła Angielskiego EduSmart – za co serdecznie dziękujemy.

O taką nagrodę warto powalczyć i dlatego zapraszamy wszystkich chętnych kibiców do wzięcia udziału, w konkursie a co najważniejsze do przyjechania na bieg i współtworzenia wspaniałej świątecznej, radosnej atmosfery. I tu apel do samych biegaczy aby nie zapomnieli zaprosić swoich bliskich do roli kibiców. Dzięki ich obecności trasa będzie głośna, wesoła a kilometry będzie się znacznie lżej biegało.

Regulamin konkursu: TUTAJ

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close