Za nami 9 edycja Biegu po Moczkę i Makówki. Kolejny raz biegacze zaskoczyli nas swoimi pomysłami. W tym roku wyjątkowo zaskoczyła nas grupa biegaczy U40RR, którzy wcielili się w ekipę z Czterech Pancernych i zbudowali swój własny czołg!

Co więcej – na biegu podjęto decyzję, że czołg wystawiony zostanie na licytację, aby wesprzeć Hanię Bednarczyk.

LINK DO AUKCJI TUTAJ

Przedmiotem licytacji jest kartonowa replika czołgu T34 Rudy 102.

Replika jest przebraniem dla 3 osób wykonanym przez grupę biegaczy z grupy U40RR czyli Ultramaraton 40 Rybnickich rond (CPJ Team). Przebranie zostało wykonane na potrzeby „9 Biegu po moczkę i makówki”, który odbył się 18.12.2021 w Stanowicach. Podczas biegu organizowanego przez Stowarzyszenie Luxtorpeda odbywa się konkurs na najciekawsze przebranie w kategorii indywidualnej i drużynowej. W tym roku zwycięzcami okazali się właśnie autorzy niniejszego czołgu.

Podczas dekoracji zdecydowano, że takie dzie(a)ło nie może zostać zapomniane. W związku z tym przekazano go na licytację dla Hani Bendarczyk.

Replika doskonale nadaje się jako przebranie na różnego rodzaju wydarzenia (biegi, happeningi, protesty), bramy weselne czy jako wystawa w Waszej firmie.

Jeśli jesteś fanem militariów, czołgów czy filmu czterej pancerni to jest to rarytas właśnie dla ciebie.

Więcej możecie zobaczyć tutaj:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4950719384939463&id=100000043508326

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4963756043635797&id=100000043508326

Czołg wykonany jest z: desek, 2 rowerów, kartonu i rury z czerwonego dywanu. Całość została odświeżona po biegu.

Zestaw nie zawiera wózka inwalidzkiego (miejsce kierowcy).

W związku z dużymi gabarytami i celem charytatywnym odbiór wyłącznie osobisty w Stanowicach (woj. Śląskie)

Więcej o Hani:

Cześć mam na imię Hania i chciałabym Państwu trochę opowiedzieć o sobie:

Urodziłam się 09.06.2017 roku. Jestem bardzo radosną i niezwykle dzielną dziewczynką. Z powodu obniżonego napięcia mięśniowego moi rodzice od 4 miesiąca życia zaczęli mnie intensywnie rehabilitować. Walczyli o mnie i walczą każdego dnia, abym mogła być zdrowym i dobrze rozwijającym się dzieckiem. Niedawno zdiagnozowano u mnie zespół Angelmana oraz padaczkę. Od początku korzystam z fizjoterapii prowadzonej metodą NDT Bobath. Od wiosny do jesieni biorę udział w zajęciach z hipoterapii a od zimy z dogoterapii. Uczęszczam także na zajęcia z logopedą oraz zajęcia z integracji sensorycznej.

Wymagam ciągłej specjalistycznej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna i będzie mi potrzebna do końca życia. Wszystkie zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na rehabilitację, która pomoże mi nauczyć się chodzić, mówić oraz dostosować się do otaczającego mnie świata. Moi rodzice bardzo we mnie wierzą i cieszą się każdym moim sukcesem, ale też martwią się o mnie i moją przyszłość. Ja wierze w to, że dzięki nim i Waszej pomocy wszystko będzie dobrze i kiedyś sama powiem wszystkim „Dziękuję” a biegnąc do moich rodziców powiem im „Kocham Was”.

Jak możesz pomóc?

nr subkonta: 51 1050 0099 7651 9300 0000 0000

z dopiskiem: DAROWIZNA DLA Hanny Bednarczyk nr 9300

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close