Co raz bliżej biegu, co raz bliżej biegu… dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki informator co, gdzie i kiedy.

Biuro zawodów znajdować się będzie przy sali gimnastycznej SP Stanowice. Zapraszamy tam do odbioru pakietów startowych, a także do zakupu KOSZULEK BIEGOWYCH.

Plan wydarzenia:

10.00 – Otwarcie biura zawodów

10.00 – Bieg Juniora w ramach rywalizacji  szkolnej dla uczniów szkół podstawowych z gminy Czerwionka-Leszczyny

11.15 – Zamknięcie biura zawodów

11.45 – Wspólna rozgrzewka

12.00 – Start biegu

13.30-14:00 – Dekoracja zwycięzców

Godziny podane są orientacyjnie i mogą ulec zmianie.

Z regulaminem możecie zapoznać się: TUTAJ.


Trasa biegu, jak co roku to 4 pętle w tym 2 pierwsze dłuższe, 2 kolejne krótsze – łącznie 10 km.

Mapka trasy:


Parkingi dla uczestników biegu i kibiców – obok restauracji Rogowa i obok kościoła.

BARDZO PROSIMY O NIE ZOSTAWIANIE SAMOCHODÓW PRZY PIZZERII „FABRYKA PIZZY”


Pewnie większość z Was ma już przygotowane przebranie – więc, tak tylko dla formalności 🙂 przypominamy o nagrodach – w kategoriach: indywidualna (niespodzianka) oraz grupowa (puchar przechodni). Dla grup są dodatkowe warunki do spełnienia – musi ona liczyć min. 4 osoby, a przed biegiem kapitan rejestruje swoją grupę, aby mogła brać udział w rywalizacji – więcej szczegółów w biurze zawodów.

 


Pamiętajcie również o KONKURSIE KIBICÓW, gdzie to WY BIEGACZE będziecie głosować na najlepiej kibicującą grupę, a robić to będziecie poprzez wrzucanie na mecie szklanych kulek do pojemników oznaczonych numerem danej grupy. Dlatego zwracajcie na trasie uwagę jaki numer ma najlepsza według Was grupa.


Wasze pociechy jak co rok zostawiacie na czas biegu pod opieką animatora z Kreatywnej Akademii smartHeads. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą oryginału deklaracji, który wysłaliście mailem do naszej rzecznik prasowej i oddać do animatora. Jak coś, można pobrać i powtórnie wypełnić : TUTAJ 🙂


Na mecie, jak zwykle czekać będą na Was medale z piernika, porcja moczki i makówek, bon na los oraz dla 200 pierwszych przebierańców drobny upominek.

Do zobaczenia 17 grudnia 2016!!!

Leave a Reply

Close