22 września w Tychach odbędzie się bieg charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na pomoc Adrianowi, sześciolatkowi z poważnymi problemami neuro- i urologicznymi. Trasa liczy 5 i 10 km i prowadzi wokół Jeziora Paprociańskiego. Na dystansie 5 km zostaną rozegrane też zawody Nordic Walking. Będą też krótsze biegi dla dzieci.

Witam serdecznie,

niniejszym zapraszam wszystkich entuzjastów biegania do wzięcia udziału w I Biegu Charytatywnym w Tychach, z którego pełen dochód z wpisowego przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Adrianka. Bieg odbędzie się 22 września 2013 i nosi nazwę „Nakręć Misia” – Pobiegnij dla Adriana.

Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Biegiem Przez Polskę przy współudziale Spółki „Śródmieście” w Tychach, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach oraz Klubu Biegowego 40-latek w Tychach.

Na stronie www.nakrecmisia.pl rozpoczęły się zapisy.

Na fanpagu:https://www.facebook.com/pages/Nakr%C4%99%C4%87-Misia/545237035513671można również śledzić przygotowania do przedsięwzięcia. Gorąco zachęcam.

Cytując Annę Kowalczyk: Trzeba czasami się spocić, trzeba czasami zrobić coś z innymi, trzeba od czasu do czasu wyciągnąć do kogoś rękę. Warto. Ja będę, a Wy?

 

Ze sportowymi pozdrowieniami

Anna Piecha
Tel. 691 359 910

Więcej informacji na stronie www.nakrecmisia.pl.
Odnośnik do trasy.

 


Jakub Pawliszyn

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close