Przedstawiamy Państwu INFORMATOR przed imprezą GRILL+RUN=FUN 2021 Szychta na Gichcie

Oto informacje:

– trasa Ultramaratonu 8h „Szychta na Gichcie” prowadzi po pętli o długości ok. 7,5 km, w zdecydowanej większości drogami i ścieżkami leśnymi Pojezierza Palowickiego.

– pokonanie pętli jest możliwe tylko w kierunku wyznaczonym przez Organizatora; zmiana kierunku, skrócenie trasy lub bieg poza oznaczonymi ścieżkami skutkować będzie dyskwalifikacją Zawodnika

– trasa będzie oznaczona na całej długości za pomocą zawieszonych taśm i strzałek kierunkowych w newralgicznych punktach

– przewidziany jest jeden punkt nawadniania i odświeżania, który będzie zlokalizowany w okolicach punktu start/meta. W punkcie gastronomicznym mogą przebywać WYŁĄCZNIE zawodnicy oraz obsługa biegu.

UWAGA!!! Każdy zawodnik powinien być wyposażony we własny kubek, bądź bidon na napoje.

– bieg będzie odbywać się przy nieograniczonym ruchu drogowym. Każdy z zawodników zobowiązany jest do zachowania ostrożności (szczególnie na odcinku pomiędzy Bazą Zawodów a zbiegiem do lasu) i przestrzegania zasad ruchu drogowego

PROGRAM

6:15– otwarcie biura zawodów, weryfikacja zawodników

7:45 – odprawa techniczna

8:00 – start biegu

12:30– zamknięcie biura zawodów

13:00– start ostatniego zawodnika

16:00 – zakończenie biegu.

17:00 – dekoracje.

ZASADY ROZGRYWANIA BIEGU

– bieg ma charakter biegu 8-mio godzinnego, którego start wyznacza się na godzinę 8:00, a metę na godzinę 16:00.

– pomiar czasu odbędzie się za pomocą zwrotnych chipów mocowanych do buta- organizator umożliwia włączenie się do biegu w dowolnym momencie trwania biegu, nie później jednak niż o godz. 13:00.

– po każdej pętli zawodnik może zatrzymać się w Bazie Zawodów i spędzić w niej dowolną ilość czasu przed rozpoczęciem kolejnego okrążenia

– aby zostać sklasyfikowanym zawodnik musi ukończyć przynajmniej jedną pętlę

– zwycięzcą zawodów jest zawodnik, który pokona największą ilość pętli w najkrótszym czasie. Do klasyfikacji końcowej liczyć będzie się ostatni odczyt na linii START-META. Oznacza to, że nie będzie tzw. domiaru a w gestii zawodnika organizator pozostawia ocenę przed wbiegnięciem na ostatnią pętlę czy jest w stanie ją ukończyć przed godz. 16:00.Dla każdego zawodnika przewidziany jest posiłek regeneracyjny. Posiłki wydawane będą od godz. 13:00.Możliwe będą zapisy na miejscu. Mamy ok. 80 pakietów.

Zalecenia sanitarne:- prosimy o używanie maseczek w miejscach wymaganych (szatnia, toalety)- prosimy o dezynfekcję rąk przed wejściem na imprezę oraz przed wejściem do strefy gastronomicznej- prosimy o zachowanie dystansu społecznego.

BIEGI DZIECI IM. JACKA KOSTRZEWYPROGRAM:

12:45 otwarcie biura zawodów

14:15 zamknięcie biura zawodów

14:45 rozpoczęcie biegów

17:00 dekoracje.

Zapisy na biegi dzieci wyłącznie na miejscu.

AKCJA CHARYTATYWNA DLA HANI Hania i Jej Przyjaciel Angelman„DAJĘ PIĄTAKA ZA PLUSZAKA”

Każda osoba która tego dnia wrzuci do puszki 5 zł zabierze ze sobą dowolnego pluszaka. Będzie również bazarek, na którym możecie wesprzeć Hanię.

GPX trasy GRF – https://api.sports-tracker.com/…/TjBFa2FldkVtZi8xSFpRS0…

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close