Logo Forum II

Naszym głównym sponsorem została hurtownia płyt i akcesoriów do produkcji mebli FORUM II, która działa od ponad 15 lat. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. W swojej ofercie ma zarówno płyty, blaty meblowe, jak i systemy ich montażu. Hurtownia mieści się w Gliwicach – Bojkowie, ul. Rolników 94.

www.forum.slask.pl

[divider style=”solid” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″]

Logo Pytel

Kolejnym głównym sponsorem została Firma PYTEL ze Stanowic
„Świadczymy usługi dla przemysłu: dostarczamy i serwisujemy pompy, prowadzimy naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo ceramiczne, wykonujemy naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, dostarczamy mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów”.

www.pytel.com.pl

[divider style=”solid” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″]

Logo Park Wodny

Przedstawiam kolejnego sponsora jakim jest PARK WODNY W KRAKOWIE. To wodny obiekt w którym wspaniale i zdrowo zabawisz się z najmłodszymi. Największa w Polsce hala basenowa to ponad 2000 m 2 powierzchni basenów, sieć zjeżdżalni oraz mnóstwo wodnych atrakcji. www.parkwodny.pl

[divider style=”solid” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″]

Logo Lesz

Zakład Przetwórstwa Mięsnego LESZ SP. Z O.O. powstał w Bełku w 1995 roku kontynuując wieloletnią tradycję produkcji wędlin po zakładzie E. Wolnika. W przeciągu lat firma się rozrosła, posiadając obecnie, poza nowoczesnym zakładem produkcyjnym, sieć firmowych sklepów. Lesz jest laureatem wielu konkursów branży mięsno-wędliniarskiej.

www.lesz.com.pl

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close