Dobiega końca nasza rywalizacja urodzinowa. W związku z powyższym zapraszamy na spotkanie integracyjne podsumowujące rywalizację.

Spotkanie odbędzie się 12 sierpnia na Polanie Kanetowiec w Przegędzy. Rozpoczniemy o godzinie 14:00 biegiem punktowanym do rywalizacji. Bieg odbędzie się na dystansie 12km (3x4km). Można przebyć dowolną ilość pętli.

Mapka trasy:

Podczas spotkania odbędą się bieg dzieci (dystanse ustalimy na miejscu w zależności od chętnych). Za udział dzieciaków w zawodach kluby będą mogły zyskać dodatkowe pkt w rywalizacji (30 za I miejsce, 20 za II miejsce, 10pkt za III miejsce a za każdego biegnącego dzieciaka 5pkt). Około 16:00 rozpalimy ognisko i rozpoczniemy część integracyjną. Podczas spotkania będzie możliwość zagrania różne gry sprawnościowe za które również będzie można zdobyć dodatkowe punkty. Około godziny 20:00 uhonorujemy najlepszych uczestników rywalizacji i wręczymy Drużynowy Puchar Śląska.

Koszt udziału w spotkaniu 10zł/osoby. W cenie zapewniamy kiełbaskę, chleb, wodę, kawę i herbatę. Pozostałe jedzenie i napoje we własnym zakresie.

Zapisy pod adresem: Finał – zapisy

Finał będzie miał mocno koleżeński charakter więc nie należy spodziewać się pakietów, specjalnych numerów, czy całej tej rozdmuchanej otoczki. Spotykamy się na wspólnym pikniku na polanie Kanetowiec w Przegędzy by znów poczuć radość ze wspólnego biegania.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close