W miniony weekend nasi reprezentanci brali udział w trzech biegach: V Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza, IX Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim oraz IV Panewnicki Dziki Bieg.

Bieg Twardziela był dla naszych biegaczy bardzo udanym biegiem. Marcin Oleksiuk, startujący w Nordic Walking, zajął w kat. open 5 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej 1 miejsce!! Skończył on trasę(9,8km) z czasem 1:09:56! Gratulujemy!

DSC_0070

W tym biegu również nasze dwie reprezentantki zajęły dobre miejsca: Ela Huzior z czasem 1:03:54 zajęła w kat. open 92 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej 3 miejsce! Natomiast Karolina Łącka z czasem 1:01:25 zajęła w kat. open 85 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej 4 miejsce! Gratulujemy!