W niedzielne przedpołudnie wyruszyliśmy w liczbie 3 zawodników ( Kasia, Ula i Andrzej ) na zawody do Rybnika, na miejscu spotkaliśmy Marcina i już nas było czworo. Od godz. 11 zaczęły się biegi w różnych kategoriach wiekowych: przedszkolaki, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie. Ostatnim biegiem był Bieg Wiosny na dystansie 6km ( chociaż w/g miernika od Andrzeja dystans wynosił około 5,5km ).  Przed biegiem oczywiście pamiątkowe zdjęcie wykonane przez koleżankę Edytę

 

Około godz. 12.30 ruszyliśmy na trasę w pełnym słońcu i upale około 25 stopni, na początku pętle na boiskach

później bieg w okolicach Kąpieliska Ruda i Stadionu Miejskiego, by wreszcie dotrzeć na upragnioną metę. Nasz lider Andrzej był już na mecie po 24min.45sek. ( 28 miejsce/4 w kategorii SENIORZY M )

Andrzej na mecie

Kasia osiągnęła czas 26:55 ( 50 miejsce/ 4 w kategoii KOBIET )

Kasia pierwszy udany występ po przerwie

Marcin z czasem 30:30 ( 58 miejsce )

Bardzo dobry występ jak na pierwszy raz

Ja byłam ostatnia ale medal dostałam i dziękuję wszystkim z naszej grupy biegowej za doping na mecie, dodam jeszcze, że w biegu uczestniczyli jeszcze Jakub i Jacek  ( zapraszamy do naszej GB )

Jakub i Jacek zapraszamy do naszej grupy

W biegu przedszkolaków z powodu kontuzji nie mogła wystartować nasz najwierniejszy kibic Zuzia ale trasę przebiegła i na podium była, dziękujemy również kibicom przybyłym do Rybnika.

Zuzia na trasie, z ochroniarzem
i na podium
wierni kibice

Impreza była bardzo udana, a przebywanie we wspólnym gronie super, jestem przekonana, że nasze grono na takich imprezach będzie się powiększać, bo po moim przykładzie widać, że nie tylko miejsce się liczy.

3 Comments

  1. Oj tam oj tam jak mówi Marcin M. jeszcze dasz rade i to prędzej niż myślisz 🙂 A ja napisałam że to było 5,5 a nie 6

  2. To było 5,5 km, a na pewno nie było 6. Bo to by oznaczało, że biegłem w tempie 4,06min/km. Biegłem taki tempem, owszem ale ostatnie ok.400m. Na pokonanie w tym tempie całego dystansu mnie w tej chwili nie stać. A może nigdy.

  3. Gratulacje…

    Zuzia wracaj do formy 🙂 wtedy wszystkim pokazesz

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close