BIEGOWE WYDARZENIE ROKU 2015  WYSTARTOWAŁO !

W biegu głównym bierze udział nasz 4.Bieg po Moczkę i Makówki.  

Można już na nas głosować !!!

4765aed4-db52-46b2-ae19-3b85ba57fafc

Mamy gorącą prośbę….jeśli Wam się podobało..a wiemy ze tak  to bardzo prosimy o wsparcie bo będzie konieczne i niezbędne 😉
– WYSYŁAJCIE GŁOSY
– WYSYŁAJCIE SMS-Y
– UDOSTĘPNIAJCIE U SIEBIE
– ANGAŻUJCIE WSZYSTKICH POTENCJALNYCH ZAINTERESOWANYCH.
Razem z Wami tworzymy coś wielkiego i wyjątkowego więc jeśli zbierzemy siły to może uda nam się opowiedzieć o tym całej Polsce!!!
Głosowanie odbywa się poprzez stronę Festiwalu Biegowego: Biegowe Wydarzenie Roku 2015

Formularz do głosowania znajdziecie TUTAJ

MOŻECIE TAKŻE WYSYŁAĆ:

SMS pod numer 70068 o treści BIEGI42 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

„Bieg po Moczkę i Makówki to wydarzenie, które wyróżnia przede wszystkim niezwykły przedświąteczny klimat ze względu na datę jaką jest ostatnia sobota przed Wigilią. Od pierwszych dni zapisów bieg cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ilość chętnych zdecydowanie przekracza limit miejsc. Na uwagę zasługuje też fakt, iż bieg ten jest od samego początku organizowany wspólnymi siłami niewielkiej grupy członków Luxtorpedy Czerwionka, jednak nie odbiega od standardów dużych imprez. Klimat panujący tuż przed, na starcie i w trakcie jest niesamowicie pogodny, gorący i życzliwy. Bieg ten rozrasta się i cieszy się dobrą sławą wśród najlepszych biegaczy, którzy mają go corocznie wpisany w swój kalendarz.
Tuż po biegu wszyscy spotykają się w serdecznej atmosferze podczas świątecznego posiłku i dzielą się przy tym sportowymi doświadczeniami całego roku. Jesteśmy przekonani, że z pewnością JEST to Biegowe Wydarzenie Roku bo takie właśnie sygnały odbieramy od uczestników. W tym regionie jest to jedyny taki bieg i jest on każdorazowo wyczekiwany i z pewnością nie możliwy do zastąpienia żadnym innym.”

BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA POMOC !!  

Z GÓRY DZIĘKUJEMY BO WIEMY, ŻE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ  !!!

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights
Close